Maturalny maraton czas zacząć (TYLKO W GAZECIE)

  • 09.06.2020, 08:06
  • ak
Maturalny maraton czas zacząć (TYLKO W GAZECIE) Fot. A. Szewc Maturzyści I LO im. J. Zamoyskiego. Część klasy III a o profilu matematyczno-fizycznym
Lekki stres, ale też spora ekscytacja towarzyszyły w poniedziałek, 8 czerwca, młodym ludziom w całej Polsce, którzy rozpoczęli matury. Z powodu epidemii nie mogli do egzaminów przystąpić w maju.

Czuję się bardzo dobrze. Jestem przygotowany na jakieś 50 procent, a 30 wystarczy, żeby zdać, więc się nie stresuję. A będzie, jak będzie, zobaczymy – mówił nam niespełna godzinę przed rozpoczęciem pierwszego maturalnego egzaminu Dominik Cichoń, uczeń IV klasy technikum o specjalności logistyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu. Lekki niepokój czuł tylko przed językiem polskim, obowiązkowej matury z matematyki i języka obcego raczej się nie obawiał. 

Co przed maturą powiedzieli nam inni maturzyści? Przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe