Biłgoraj: Graficzki z LO im. ONZ laureatami konkursu

  • 08.06.2020, 09:15
  • ak
Biłgoraj: Graficzki z LO im. ONZ laureatami konkursu
Cztery uczennice klas graficznych w Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju znalazło się w gronie laureatów XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Życie bajką jest”, który został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim.

Nagrodę w kategorii grafika komputerowa otrzymała pierwszoklasistka Magdalena Szyszka. Jej koleżanki z klasy Lidia Gozdecka i Michalina Wieczorek zostały wyróżnione, a ich prace znalazły się na pokonkursowej wystawie. W ten sam sposób jurorzy docenili też Edytę Siwko z klasy drugiej.

Na konkurs w Lidzbarku Warmińskim wpłynęło około 2 tys. prac plastycznych i graficznych z całej Polski. Uczennice z Biłgoraja pracowały pod kierunkiem Anny Dobraczyńskiej.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe