Biłgoraj: Łucja ma stypendium na studia. Za finał olimpiady

  • 08.06.2020, 08:30
  • ak
Biłgoraj: Łucja ma stypendium na studia. Za finał olimpiady Fot. ZSZiO Biłgoraj
Łucja Pituch, uczennica Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju musi zdać maturę, ale już wie, że zaraz po tym rozpocznie studia w Łodzi. Zapewniła to sobie udziałem w finale ogólnopolskiej olimpiady.

Łucja wystartowała w tym roku w  VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży organizowanej przez politechnikę Łódzką. Dotarła do finału. W tym roku uczelni dla wszystkich, którzy przeszli do etapu centralnego i podejmą studia na wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów, ufundowała stypendia.

Łucja po szczęśliwie zdanej maturze tam właśnie się wybiera aby kontynuować naukę na jednym z kierunków związanych z przemysłem mody.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe