Lekcje online w Powietrznej Akademii. Zapisy na zajęcia

  • 08.06.2020, 05:20
  • Materiał nadesłany
Lekcje online w Powietrznej Akademii. Zapisy na zajęcia
Airly i Fundacja Veolia zapraszają do udziału w drugiej części projektu Powietrznej Akademii, czyli lekcjach online dla wszystkich chętnych uczniów.

Najbliższe lekcje tak jak poprzednio skierowane są do uczniów szkół podstawowych i mają na celu pomoc w edukacji domowej w zakresie: ochrony środowiska, zasobów wody oraz energii i dbałości o lepsze powietrze, którym oddychamy.

Powietrzna Akademia to lekcje online na platformie ClickMeeting (45 min.). Liczba miejsc na lekcjach online jest ograniczona, dlatego w celu zagwarantowania miejsc należy dokonać bezpłatnej rezerwacji na konkretny termin i wybraną godzinę. Każdy uczeń chcący wziąć udział w zajęciach musi dysponować urządzeniem z dostępem do Internetu oraz zalogować się do platformy używając swojego lub rodziców adresu e-mail. 

Lekcje online Powietrznej Akademii odbędą się we wtorek 9 czerwca 2020 roku. Link do rejestracji na godz. 10 znajduje się TUTAJ, zaś do rejestracji na godz. 11.30 TUTAJ.

 

Na tych zajęciach zostaną poruszone tematy:

  • Ruchu powietrza
  • Zdrowia – koronawirusa (jak sporządzić płyn do dezynfekcji? czy warto nosić maseczki? i jak poprawnie myć ręce?)
  • Zasobów wody
  • Energii odnawialnej

 

Poniżej 35-minutowy film edukacyjny nagrany z myślą o uczniach, którzy nie mają możliwości wzięcia udziału w zajęciach online.

 

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
adam
adam 08.06.2020, 17:22
Fajny pomysł bo cała nadzieja w młodym pokoleniu. My potrafimy tylko zasyfiać wszystko
W.T.
W.T. 08.06.2020, 18:49
Masz rację. Tragedia jak patrzę na walające się śmieci albo jak czuć że ludzie palą plastikiem i innym g. w piecach :/

Pozostałe