Powiat zamojski dostał prawie milion zł na DPS w Krasnobrodzie

  • 06.06.2020, 15:14
  • ak
Powiat zamojski dostał prawie milion zł na DPS w Krasnobrodzie Fot. Starostwo Powiatowe w Zamościu
Dom Pomocy Społecznej w Krasnobrodzie przejdzie gruntowną modernizację i zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Umożliwi to dotacja z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Powiat Zamojski otrzyma z tego źródła 999 tys. 536 złotych. Umowa na przekazanie pieniędzy została podpisana w środę, 3 czerwca w Lublinie. W spotkaniu wzięli udział: Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie Małgorzata Romanko, starosta zamojski Stanisław Grześko, wicestarosta Witold Marucha oraz skarbnik powiatu zamojskiego Marek Seroka.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KOS
KOS 07.06.2020, 21:11
Wszyscy posiadajaukrainskie nazwiska gdzie sa zatem polacy?

Pozostałe