Biłgoraj: PCK zorganizował paczki dla potrzebujących

  • 04.06.2020, 15:00
  • ak
Biłgoraj: PCK zorganizował paczki dla potrzebujących Fot. PCK Biłgoraj
Artykuły spożywcze oraz środki czystości znalazły się w 150 paczkach, które biłgorajski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża przekazał najbardziej potrzebującym, najuboższym dzieciom i seniorom z powiatu.

Ta akcja została zorganizowana w ramach walki z koronawirusem. Pracownicy biłgorajskiego PCK pozyskali partnerów, którzy wsparli ich w przygotowaniu paczek. Dary przekazały ogólnopolskie firmy: farmaceutyczna Sanofii, sieć sklepów Auchon, Krajowa Spółka Cukrowa, Lubelska Fabryka Cukierków Pszczółka", Procter and Gamble. 

Wartość paczek to ok. 15 tys. zł. Pomoc w ich dystrybucji zapewniły kluby seniora, Punkt Opieki nad Chorym w Domu oraz GOPS Biłgoraj.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe