Zamość: Kino wznawia działalność. Pierwsze seanse w sobotę

  • 03.06.2020, 13:27
  • red.
Zamość: Kino wznawia działalność. Pierwsze seanse w sobotę Fot. Wikimedia Commons
Od najbliższej soboty (6 czerwca) znowu można iść do kina w Zamościu. Na widzów będzie czekać w Centrum Kultury Filmowej Stylowy zmodernizowana i odświeżona sala oraz nowoczesny system nagłośnienia Dolby Atmos®. Kinomani będą jednak musieli stosować się do rygorystycznych zasad bezpieczeństwa. Jakich?

– Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem. W związku z tym wprowadziliśmy środki ostrożności, aby wizyta w kinie była komfortowa, a przede wszystkim bezpieczna – czytamy w komunikacie, który dotarł do naszej redakcji.

Co to oznacza?

Udział widzów w seansie filmowym jest dopuszczalny pod warunkiem:

  • stosowania przez widzów osłon ust i nosa;
  • udostępnienia przez kino widzom nie więcej niż połowy liczby miejsc na sali - rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami.

Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy:

  • widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
  • widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
  • osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym;

Wszystkie osoby wchodzące do CKF Stylowy mają obowiązek stosowania płynu odkażającego ręce, znajdującego się w dozownikach w strefie wejścia do budynku lub używania rękawiczek ochronnych. Oczekując na projekcję i wejście do sali kinowej muszą również starać się zachowywać między sobą odstęp 2 metrów.

CKF Stylowy zachęca ponadto do zakupu biletów online: www.stylowy.net.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe