Różaniec szykuje się na IV ligę

  • 04.06.2020, 16:04
  • MaSzt
Różaniec szykuje się na IV ligę Arkadiusz Kwiatkowski strzelił w tym sezonie dla Gromu Różaniec siedem goli.
Rozgrywki lubelskiej IV ligi w sezonie 2020/2021 najprawdopodobniej będą prowadzone w dwóch grupach, liczących po dwanaście zespołów. Lubelski Związek Piłki Nożnej zwrócił się do Gromu Różaniec z prośbą o przygotowanie do kontroli dokumentów licencyjnych i stadionu pod kątem występów w wyższej klasie rozgrywkowej.

Grom Różaniec, który w zamojskiej klasie okręgowej zajął drugie miejsce za Gryfem Gmina Zamość, może w nadchodzącym sezonie zagrać w IV lidze. Lubelski Związek Piłki Nożnej zamierza bowiem powiększyć najwyższą w województwie klasę rozgrywkową z 19 do 24 zespołów. Tym samym obok czterech mistrzów klasy okręgowej (Gryf Gmina Zamość, Lutnia Piszczac, Świdniczanka i Unia Białopole) awansować mogą także wicemistrzowie (Bizon Jeleniec, Grom Różaniec, Opolanin Opole Lubelskie i Start Krasnystaw) i jeszcze jedna drużyna, niżej sklasyfikowana w "okręgówce" lub zespół, który zrezygnuje z występów w III lidze. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe