Granica była nie do przejścia

  • 05.06.2020, 07:02
  • MaSzt
Granica była nie do przejścia Ikona Granicy Lubycza Królewska Janusz Nazarowicz ze swoimi synami – Jakubem (z lewej) i Marcinem (z prawej). We trzech zagrali w meczu Granicy z zespołem juniorów Tomasovii Tomaszów Lubelski, w lipcu ubiegłego roku, w ramach Pucharu Starosty Tomaszowskiego
Granica Lubycza Królewska to jedyny w okręgu zamojskim zespół, który w przedwcześnie zakończonych rozgrywkach ligowych sezonu 2019/2020 ani razu nie zszedł z boiska pokonany. Zajął drugie miejsce w klasie A i przygotowuje się do rywalizacji w wyższej lidze.

Od 18 maja Granica Lubycza Królewska przygotowuje się do nowego sezonu, który rozegra już w klasie okręgowej. Trener Zbigniew Ulanowski prowadzi zajęcia trzy razy w tygodniu na obiektach sportowych w Lubyczy Królewskiej – w poniedziałki, środy i piątki. 

– Frekwencja na treningach jest dużo wyższa niż w trakcie rundy jesiennej, bo uczniowie nie chodzą do szkoły, a studenci nie wyjeżdżają na uczelnie. W każdym treningu uczestniczy około dwudziestu osób – informuje trener Ulanowski.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe