Huczwa musi uzupełnić kadrę

  • 04.06.2020, 08:00
  • tomt
Huczwa musi uzupełnić kadrę Damian Ziółkowski zakończył sezon w koronie króla strzelców, zdobywając 16 goli. Kibice w Tyszowcach nie mieliby nic przeciwko temu, gdyby Ziółka udało... się sklonować.
Huczwa Tyszowce szuka zawodników. W otwartej sesji treningowej wzięło udział siedemnastu graczy.

W gronie tym znaleźli się zarówno dotychczasowi piłkarze biało-zielonych, jak również kilka nowych twarzy. Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej zespół Krzysztofa Rysaka zajmował ostatnie miejsce w tabeli z marnymi szansami na utrzymanie. Nie ma więc co się dziwić, że decyzję o anulowaniu spadków przyjęto w Tyszowcach z radością. Kibiców martwi jednak sytuacja kadrowa zespołu, z którego ubyło kilku ważnych graczy. Paweł Wiciejowski i Stanisław Anioł wybrali Igros Krasnobród, a Patryk Miedźwiedź Hetmana Żółkiewka. Klub podziękował natomiast za grę Adamowi Onkiewiczowi. Nie wiadomo również, co z Antonem Sarą, który przebywa na Ukrainie.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
STYX
STYX 13.06.2020, 14:11
jak można z Huczwy pójść do Igrosu? Za mało ambicji, czy umiejętności?

Pozostałe