Łukasz Łobejko - nowy dyrektor szpitala w Radecznicy

  • 05.06.2020, 06:06
  • roh
Łukasz Łobejko - nowy dyrektor szpitala w Radecznicy
Łukasz Łobejko został nowym dyrektorem Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy. Stanowisko objął od 1 czerwca na sześcioletnią kadencję.

Od stycznia tego roku Łukasz Łobejko pełnił obowiązki dyrektora placówki, po tym jak zarząd województwa odwołał z tego stanowiska Tomasza Czyżewskiego.

 Łukasz Łobejko jest absolwentem kierunku lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Odbył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii w Klinice Psychiatrii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym (SPSK) nr 1 w Lublinie. Przez 5 lat był lekarzem rezydentem w Klinice Psychiatrii w SPSK nr 1 w Lublinie oraz młodszym asystentem na Oddziale Psychiatrycznym w SPZOZ w Radzyniu Podlaskim. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (134)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pacjent
Pacjent Dzisiaj, 14:33
Nie żal mi wspomnień nie warto się smucic, dobro zostanie w moim sercu a zło do nich powróci.
Stanisław K
Stanisław K 2 dni temu, 22:46
Ja chciałem napisać że ja walcząc o poszanowanie godności i intymności i respektowania podstawowych praw Pacjenta czynilem to dla wszystkich Pacjentów obecnych i przyszłych oraz dla byłego dyrektora szpitala psychiatrycznego w Radecznicy Pana Tomasza C żeby były dyrektor Tomasz c jak będzie potrzebował pomocy szpitalnej w celu badań czy leczenia to żeby również miał poszanowana godność i intymność i żeby te czynności wykonali Jemu Lekarze lub Pielęgniarki i ub Panowie Salowi żeby nie był obnazanym przy Kobietach Paniach Salowych i Terapeutkach i żeby były Pan Dyrektor wyzdrowial i dalej pracował i pomagał a Mnie tak były dyrektor Tomasz C tak tlamsil, pietnowal, pinizal i składał skargę na Policję i donosił na Mnie i fałszywie zapewniał Rzecznika Praw Pacjenta i Urzad Marszałkowski że tych czynności nie wykonują Panie Salowe i Terapeutki. Dużo sam na zdrowiu przez niego oslablem i dużo cierpialem bo prawdę mówiłem i był kontynuowany ten proceder. Ja chciałem żeby było dobrze normalnie po ludzku chumanitarne a tak mnie perfidnie i chaniebne potraktował były dyrektor Tomasz C. Ja już to wszystko zostawiłem pod osod Pana Boga i oddałem to Panu Bogu. Ale obawiam się nawrót choroby i starości i NIEPORADNOSCI bo znowu mnie spodka obnażani przy tych kobietach zawodach nie medycznych. Życzę powodzenia byłemu dyrektorowi.
Polityk
Polityk 2 dni temu, 18:32
Te dodatkowe etaty pieniądze i z nich PO poszly na myto partyjne, zwykle standardowe dojenie drenaż na partie
🙂
🙂 2 dni temu, 22:16
To na kiełbasę wyborcza były te ala etaty widmo 🙂
STANISŁAW K
STANISŁAW K 2 dni temu, 18:04
ŚWIĘTY ANTONI OBJAWIL SIĘ W RADECZNICY POD GÓRA ŁYSA W DNIU 8 MAJA 1664 ROKU PAŃSKIM I POWIEDZIAŁ DO BIEDNEGO MIESZKAŃCA WSI RADECZNICA SZYMONA TKACZYKA KTÓRY ZAJMOWAŁ SIĘ TKACTWEM . I ŚWIĘTY ANTONI POWIEDZIAŁ, DO SZYMONA TKACZYKA ŻEBY W TYM MIEJSCU WUBUDOWANO KAPLICZKE I ŻE W TYM MIEJSCU WYBIJE ZRODELKO I TA WODA BĘDZIE ZDROWA I BĘDZIE MIAŁA MOC UZDRAWIAJACA I ŚWIĘTY ANTONI POWIEDZIAŁ ŻE KAŻDY CHORY STRAPIONY, OTEPIALY I INNE DOLEGLIWOŚCI GDY NAPIJE SIĘ TEJ WODY I SPOCZNIE NA TYM WZGÓRZU TO BEZ LASKI ZDROWIA I POCIESZENIA NIE ODEJDZIE. I TAK BYŁO ZOSTAŁA W TYM MIEJSCU ZBUDOWANA KAPLICZKA I ZRODELKO WYBILO , DO RADECZNICY PRZYCHODZIŁO WIELU PIELGRZYMÓW I CHORYCH LUDZI I PROSILI I MODLILI SIĘ O ZDROWIE I GDY NAPILI SIĘ TEJ WODY Z RADECZNICY TO BYŁY CUDOWNE UZDROWIENIA I POWROTY DO ZDROWIA. POTEM. NA TYM WZGÓRZU WYBUDOWANO KLASZTOR A NASTĘPNIE WYBUDOWANO TAM SZPITAL PSYCHIATRYCZNY. TAM DO SZPITALA PRZYJECHAŁO DO PRACY WIELU LEKARZY PSYCHIATRÓW I PSYCHOLOGÓW I PANIE PIELĘGNIARKI I PANIE I PANOWIE TERAPEUTKI I PANIE SALOWE I PANOWIE SALOWI I POMAGAJĄ CHORYM PSYCHICZNIE I DAJĄ ULGĘ W CIERPIENIU. PRZYKRO MI TO PISAĆ ALE TEŻ TAM TEN SAM,, zły,, KTÓREGO IMIENIA NIE WYPOWIEM BO BY TRIUMFOWAŁ. TEN,, zły,, duch,, PODJUDZIL BYŁYCH DYREKTORÓW ŻEBY NA NASZE ODDZIAŁY MĘSKIE ZATRUDNIĆ KOBIETY PANIE SALOWE I TERAPEUTKI KTÓRE NIE DAŁY NAM PACJENTOM GODNIE I INTYMNE WYZDROWIEC, NAS TE PANIE SALOWE I TERAPEUTKI POGDLADALY I TAM BYŁA SODOMA I GOMORA ALE DOBRO WYGRYWA I JA TAM WYZDROWIALEM POMIMO TYCH ZŁYCH DOŚWIADCZEŃ GDY TE PANIE SALOWE I TERAPEUTKI DOPUSZCZALY SIĘ DO CZYNNOŚCI INTYMNYCH, HIGIENICZNYCH I PIELĘGNACYJNYCH I WIĄZANIA PODCZAS KTÓREGO STANDARDOWO SCIAGALY NAM PACJENT MĘŻCZYZNOM MAJTKI I ZAKŁADAŁY PAMPERSY. I ŚWIĘTY ANTONI SPOWODOWAŁ ŻE TEN ZŁY BYŁY DYREKTOR KTÓRY TO DAŁ NA TO CICHE PRZYZWOLENIE ZOSTAŁ ODWOŁANY W NIESLAWIE I CHANIEBNEJ I SYTUACJI WYKORZYSTANIA FINANSOWEGO SZPITALA NA RZECZ SWOICH POPLECZNIKOW.PROSZE NIECH ŚWIĘTY ANTONI POMÓŻEMI W WALCE Z NIEGODZIWOSCIAMI I Z WALKĄ ŻE ZŁYM DUCHEM. POZDRAWIAM WSZYSTKICH PACJENTÓW.
Ur
Ur 26.11.2020, 21:50
Rozbieranie chłopów przy tych sprzątaczkach niewiele jest z człowieczeństwa
Jtd
Jtd 24.11.2020, 22:16
Aparat Państwa i Majestat Państwa nie wiele tu pomoże bo ci chorzy nigdy się nie zjednocza i nie przyznają się że wstydu, z powodu specyfiki choroby choroby tylko Panie oddzialowe mogą tu zareagować.
Stanisław K
Stanisław K 24.11.2020, 20:08
W Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy są wspaniali Lekarze Psychiatrzy chcialem napisać Ci Lekarze są wykrztalceni inteligentni i tacy ciekawi Oni zadają pytania i tak doradzają i tak po rozmowie z Nimi jest się takim silniejszym i potrzebnym i bardziej wartosciowym. Też Lekarze Psychiatrzy przepisuja nam leki które dają Nam Pacjentom ulgę w cierpieniu. Znam wszystkich Lekarzy z wszystkich oddziałów Męskich bo byłem na oddziale 2 i 3 i 5 Męskim i w wszyscy Lekarze są dobrymi fachowcami. Też są tam na każdym oddziale Lekarze Psycholodzy i zawsze można pójść z nimi porozmawiać. Ja naprawdę jestem silniejszym Człowiekiem po rozmowach z tymi Lekarzami, jest takie powiedzenie,, rozmawiaj z mądrym a staniesz się mądrzejszy,, lub inne powiedzenie,, Z Kim przystajesz Takim się Stajesz,, i to w zupełności sprawdziło się w moim przypadku. Też są tam młodzi Lekarze na praktyce na stażu i Oni będą nam później pomagać wyzdrowiec. Też tam w Szpitalu tam za szpitalem w tym domku na terapii dziennej jest Pani Plastyczka z którą malowalem i Pan Muzyk który grał na sentyzatorze i wychodził z nami na spacery i do Sklepu i taki Pan był od prac i na szklarni pracowałem przy pomidorach i ogórkach. Tam wszyscy Ci Pracownicy to są odpowiednimi Ludźmi na odpowiednich stanowiskach. Bardzo im Wszystkim dziękuję za pomoc w wyjściu z tego Mojego Letargu z tej nerwicy z tego POMYLENIA z tego strachu w którym byłem , otumanienia, STRAPIENIA, ograniczenia intelektualnego. Życzę Im wszystkiego dobrego, powodzenia i miłego Życia i życzę im 100 Lat w Zdrowiu. Oraz Pozdrawiam nowego Pana Dyrektora który też jest Lekarzem Psychiatra. Ale też proszę żeby zwrócili uwagę żeby nas Pacjentów Mężczyzn nie obnażac do naga przy Paniach Salowych zawodów niemedycznych, personelu sprzątającym podczas mycia, wiązania i zmiany pampersow. Wierzę że nam pomożecie wierzę bo wiara i nadzieja umiera ostatnia. Z Panem Bogiem.
Solidarny
Solidarny 24.11.2020, 17:48
Rozbieranie do naga to pierwsza tortura a za komuny to nawet w kazniach to razili prądem
narządy płciowe Mężczyznom Patriotom
na przesłuchaniach. Teraz to co te salowe babsztyle robią to wola o zajęcie się ta sprawa. I przyjdzie na to czas.
Stanisław K
Stanisław K 2 dni temu, 12:57
Odp : do Solidarny. No może prądem nie raza nas ale zgadzam się rozbieranie do naga przy niepowolanych osobach pod przymusem i to mężczyzn przy kobietach to owszem jest pierwszą tortura. Ale syty głodnemu nie wierzy, ubrany nie wie co czuje nagi w jego obecności i tak jest ze silne zdrowe kobiety Panie Salowe tak nas Pacjentów Mężczyzn tam w Szpitalu w Radecznicy wykorzystują.
Chlop
Chlop 24.11.2020, 19:25
Otrzymają jeszcze nawiążke za te baby za rozbieranie chłopów
Stanisław K
Stanisław K 23.11.2020, 21:09
Chciałem napisać, podzielić się taka dobra wiadomością z wami wszystkimi. Chciałem napisać że w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy są dobrzy ludzie to są Panie Pielęgniarki a ja to sie do nich zwracałem Siostry. Panie Pielęgniarki są tam bardzo miłe, pomocne, wrażliwe, i wydają leki, mierzą ciśnienie i temperaturę, pobierają krew i mocz do badań, opatruja rany, podają zastrzyki, prowadzą dokumentację, ładnie i przyjemnie się rozmawiają tak pocieszaja, doradzają. Panie Pielęgniarki, Siostry to zawody medyczne z powołania, obowiązuje je Przysięga Hipokratesa i tajemnica zawodowa i taka etyka zawodowa że nawet maja obowiązek pomoc kazdemu cała dobę zarówno w domu i w pracy i wolnym czasie od pracy,. Ja nie wstydzę się być NAGO przy Paniach pielęgniarkach bo Panie Pielęgniarki znają ludzkie cialo i zawsze pomagają. Przy pielęgniarkach można się umyć i pampers zmienić zarówno młody człowiek jak otyly i starszy człowiek Mężczyzna i nie będzie oceniany tylko otrzyma pomoc. Pozdrawiam wszystkie Panie Pielęgniarki i dziękuję że mi pomogli wyzdrowiec i proszę żeby zwróciły uwagę i żeby reagowały gdy Panie Salowe Kobiety zawody niemedyczne dopuszczają się do nas Pacjentów Mężczyzn do wydawania nam nagim bielizny podczas mycia i żeby nie zaprowadzaly nas do łazienki gdy zabrudzimy pampers i nie rozbierali do naga i nie polewaly woda szlaufem pod ciśnieniem natomiast gdy źle się zachowamy z powodu choroby nasilenia choroby nerwicy i POMYLENIA to żeby gdy nas wiążą to żeby Kobiety Panie Salowe nie uczestniczyly przy tej czynności przymusu bezpośredniego wiązania to żeby nie zdejmowany nam majtek i nie zakładały pampersow bo to bardzo bolesne i przykre i krepujace gdy lezymy na plecach ręce i nogi związane a tu przy Pani Salowej Kobiecie ściągają majtki i odsłaniają siurdaka i jaderka i zakładają pampers to tak czujemy się wykorzystanie i molestowanie to jest też niezgodne z prawami pacjenta do godności i intymności. Proszę żeby związało nas dwóch Panów Salowych Mężczyzn a wy Panie Pielęgniarki proszę nam zmiencie bieliznę na pampers i będzie intymnie, godnie, po ludzku, zgodnie z prawami pacjenta. Życzę wam Panie Pielęgniarki dużo zdrowia, życzę wam przyjemnej pracy, dobrych zarobków, i wogole dobrego życia i Niech Święty Antoni ma Was w swojej Opiece,
Pielegniarka
Pielegniarka 24.11.2020, 17:30
Dziękuję Ci Pozdrawiam
Lara
Lara 22.11.2020, 20:10
PRAWORZĄDNOŚC ***ONA
Czytelnik KR
Czytelnik KR 22.11.2020, 19:56
Twoje i inne komentarze są też pod strona kroniki, wiesz o tym?
Polka
Polka 22.11.2020, 19:54
To nie etyczne i nie moralne że dopuszczają się te salowe go nagich mężczyzn to po prostu haniebne.
Pielęgniarka z innego szpitala
Pielęgniarka z innego szpitala 22.11.2020, 19:40
Stasiu te zawody się tak sfeminizowaly i jest takie równouprawnienie i nikt nie widział problemu, a później gdy zglosiles to to oni zaczęli po prostu LZEC i ZATAJAC.
Stanisław K
Stanisław K 22.11.2020, 17:28
Kiedyś to za miskę soczewicy sprzedał Ezaf brata. A za 30 srebrnikow Judasz sprzedał Jezusa a teraz to dla przyjemności i wyżycia sexualnego podniecenia sprzedają intymność te salowe chorego pacjenta. Do czego to dochodzi!!!!!. Boże widzisz i nie grzmisz.
Mieszkaniec Radecznicy
Mieszkaniec Radecznicy 22.11.2020, 17:59
Zobaczysz co im także z tego powodu w domu swoim z tego wyjdzie
Stanisław K
Stanisław K 22.11.2020, 15:04
Ja jestem byłym Pacjentem i jestem za życiem od poczęcia do naturalnej śmierci jestem za pomocą chorym, uposledzonym, niepełnosprawnym i niewidomym i inne dolegliwości, ale tak po swoich przeżyciach, doświadczeniach w Szpitalu w Radecznicy to to tam zostałem obnazony podczas mycia przy Kobietach Paniach Terapeutkach wiązania przy Paniach salowych oraz widziałem jak innym Pacjentom Mężczyznom zmienialy Kobiety Panie Salowe pampersy zarówno na sali obserwacyjnej jak i w lazience gdzie ich nagich i polewali ich woda pod ciśnieniem. To wtedy może lepiej żeby nam aborcję zrobili bo po co tak cierpieć. A jeżeli Służba Zdrowia i Panie Pielęgniarki Oddzialowe nie są w stanie nam godnie i intymne pomoc się umyć czasem pampers zmienić czy żeby nas związali sami Mezczyzni Panowie Salowi to od razu nam aborcję zróbcie. Po co nas obnażac rozbierać do naga przy kobietach zawodach nie medycznych, personelu sprzątający mu 7 7 i terapeutycznym kobiecym i i tak choroba nas męczy nerwica, niepokój, napady lęku, koszmary nocne, to jeszcze ludzie się nas boją, odwracają się od Nas, po co tak żyć bez intymności bez prywatności być takim obnazanym wykorzystany sexualnie i jeszcze tak kłamiecie, traktuje nie Nas jak zwierzęta tam w Szpitalu, Proszę i błagam na Męki Chrystusa alo Mam pomóżcie żeby Mezczyzni Panowie Salowi Mam pomogli wykonać te czynności intymne, pielęgnacyjne, higieniczne i wiązanie i nie róbcie nam gwałtu i Holokaustu albo zróbcie Nam nam zróbcie eutanazji zrozumcie że cierpimy byciem nago przy tych Kobietach. Ja rozumiem że Pan Pielęgniarek jest zamalo i nie dadzą fizycznie wszystkiego tego wykonać ale żeby tylko Te Kobiety Panie Salowe i Terapeutki tego nie robiły. Błagam ja też chcę jakoś żyć i lubię ten świat pracuje i zarabiam i lecze się biorę leki. Sami po sobie pomyślcie czy chcieli byście umyć się przy osobach odmiennej płci przeciwnej lub żeby was wiązali i Majtki sciagali i pampersy zakładali. Obawiam się nawrótu choroby psychicznej bo znowu tam do nich do Szpitala do Radecznicy trafię będą mnie obnażac przy Kobietach Paniach Salowych i Paniach Terapeutkach i będą mnie szykanowac za to że zgłosiłem ten proceder do Rzecznika Praw Pacjenta i Urzędu Marszałkowskiego. Kończę ten list bo mnie bierze taka zalosc i płacz. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych
Opiekun
Opiekun 22.11.2020, 12:12
W przychodniach nie można zapisać się na wizytę bo zamknięte i tylko na telefon a prywatnie to juz nie ma problemu lekarz jest i przyjmuje aby kasa była, trzeba być bogatym żeby się leczyć.
Salowy
Salowy 22.11.2020, 12:04
To ten odyniec do spraw pielęgniarek. ten ala dyrektor zatajal i zastraszal i wprowadzał w błąd byłego dyrektora w tej kwesti ale pognali dziada. Poznali się na nim tym nierobie i szkodniku..............
Stanisław K
Stanisław K 22.11.2020, 01:56
Pan Bóg odebrał władze byłemu dyrektorowi, było napisane w Piśmie Świętym,, Pan Bóg odbierze owieczki swoje Pasterzowi który krzywdzi owieczki,, każdy człowiek ma taką swoją intymność i można być NAGO przy lekarzach i pielęgniarkach a i przy salowych tej samej płci to tak ostatecznie można bo to konieczna pomoc jest. Ale żeby nas chorych utrapionych, otepialych, ograniczonych, nieświadomych, nieporadnych, otumanionych oslabonych choroba Pacjentów Mężczyzn obnażac przy Kobietach Paniach Salowych to już jest umyślne krzywdzenie. . Były Pan dyrektor Tomasz C.... Nie dbał o te sprawy a ja chciałem też w szpitalu wyzdrowiec a zostałem tam skrzywdzony obdarty z intymności przy Paniach Salowych i Paniach Terapeutkach i to mnie trapi. Tam w Szpitalu ręką rękę myje wszyscy a w zmowię milczenia i zatajania wspólnie ten proceder. ale Pan Bóg na to patrzy i w swoim czasie zagrzmi. I wasze manipulacjie skończą się.
Cynizm wasz obruci i się przeciwko Wam bo Wy też możecie zachorować psychicznie też was potraktuja Vice Wersa. Ja wam jako Katolik nie życzę choroby ale każdy może zachorować choroba nie wybiera. Natomiast uważam że Pan Bóg za dobre wynagradza a za złe każe. Zawsze o tym pamiętajcie.
Salowy
Salowy 21.11.2020, 23:05
Na oczach ludzi na naszych oczach te salowe te wstrętne baby to wykonywały i nikt nie poniusl za to kary, wstyd mi to pisać ale czuję że powinienem tak sumienie mi podpowiada
Stanisław K
Stanisław K 21.11.2020, 22:32
Witam,piszę kolejny list do Tomasza niewiernego, do KLAMCY perfidnego, do człowieka który przymykal oczy na łamanie praw pacjentów Mężczyzn do intymności i godności , piszę list do byłego dyrektora szpitala w Radecznicy Pana Tomasza C,... Panie szanowny mówiłem Panu że przyjdzie taki czas ze będzie nowy dyrektor który zajmie się poszanowaniem intymności i jest to były prorocze słowa, chcialem Panu napisać że fałszywie Pan zapewniał Rzecznika Praw Pacjenta że tych czynności mycia, zmiany pampersow, i unieruchamiania Kobiety Panie Salowe nie wykonują. Bardzo mnie to bolało bardzo mnie to ciemiezylo, tak tlamsilo. Dużo mi Pan cierpienia i krzywdy zrobił, w domu plakalem i nie moglem się z tym pogodzić tym bardziej że podczas następnego pobytu w 2019 roku nadal te czynności wykonywały Panie Salowe. Czuje taki poczucie sprawiedliwości Boskiej w związku z tym powyższym że został Pan Szanowny odwołany że stanowiska. Rozmawiałem kilka razy z nowym dyrektorem i zapewnił mnie ze zakończy ten proceder. Nie będę Panu zlorzeczyl ale jest Pan fałszywym człowiekiem. Zostawię Pana fałszywe zachowanie w domyśle, oddałem to już dawno Panu Bogu i nie zawiodłem się bo otrzymałem pomoc i Pana odwołanie dało mi jakieś poczucie sprawiedliwości. Dużo się modlilem do Świętego Antoniego i otrzymałem ukojenie. Zostałem wysluchany i wierzę że nowy Pan Dyrektor nam Chorym psychicznie Mężczyznom pomoże. Ja od 2019 roku jestem w domu pracuje, dużo zarabiam, jeżdżę ko Klasztoru do Radecznicy i rozmawiam tam z Zakonnikami i to mi też pomaga. Jest fałszywy i krzywdzil Pan mnie ale Panu wybaczam niech nas Pan Bóg ma w swojej opiece. Pisałem pod nazwą Wstydliwy Pacjent i Wrażliwy Pacjent wiem że doskonale Pan wie kim jestem i wiem że czyta Pan te listy. Niech sia Pan Nawroci i niech się Pan z tego Wyspowiada przed Świętami Bożego Narodzenia. Żyj w pokoju. Z Panem Bogiem.

Pozostałe