Łukasz Łobejko - nowy dyrektor szpitala w Radecznicy

  • 05.06.2020, 06:06
  • roh
Łukasz Łobejko - nowy dyrektor szpitala w Radecznicy
Łukasz Łobejko został nowym dyrektorem Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy. Stanowisko objął od 1 czerwca na sześcioletnią kadencję.

Od stycznia tego roku Łukasz Łobejko pełnił obowiązki dyrektora placówki, po tym jak zarząd województwa odwołał z tego stanowiska Tomasza Czyżewskiego.

 Łukasz Łobejko jest absolwentem kierunku lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Odbył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii w Klinice Psychiatrii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym (SPSK) nr 1 w Lublinie. Przez 5 lat był lekarzem rezydentem w Klinice Psychiatrii w SPSK nr 1 w Lublinie oraz młodszym asystentem na Oddziale Psychiatrycznym w SPZOZ w Radzyniu Podlaskim. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (178)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obserwator stały
Obserwator stały 2 dni temu, 21:32
Prawo jak na Ukrainie, chorych gwalci a dyrektor do nagrody. Ale i Pacjent Staszek nie datowal i doszedł prawdy i publikacji.
Kierowca zawodowy
Kierowca zawodowy 2 dni temu, 11:19
Zawsze czytałem na pauzie te nowe wpisy Pana Staszka a teraz to jakoś nie to.
Katia
Katia 14.01.2021, 19:27
Jak ja bym chciała zostać salowa na oddziale męskim ale tylko na męskim to och bym pomagała tym pacjentom och jak tam się dostać, też daleko mieszkam. Ale mam samochód. Dojechał bym. Z kim tam załatwić pracę na oddziale męskim. Pytanie
Salowa Jola
Salowa Jola 13.01.2021, 19:30
Piszesz te wypociny. I co z tego że salowa zobaczyła czy terapeutka twoje klejnoty. Korona ci z glowy spadła. Zawsze zerknelam też mam potrzeby ale tylko do młodych chłopców. Ty za stary żeby Ci tam do siurek zerknąć. Czytałam te wpisy. A idź tam!!!!!!.
Krystyna
Krystyna 13.01.2021, 20:16
Do Salowej Joli jesteś cyniczna nielojalna i wstrętne Babsztyla, podniecanie się chorymi to też choroba.
Salowa Jola
Salowa Jola 13.01.2021, 20:20
Do Krystyny, zazdroscisz mi podniecalam się mimo woli. Miałam satysfakcjonująca pracę, sąsiadka mi też zazrroscila dgy jej powiedziałam co robiłam 35 lat pracy, teraz jestem na emeryturze ale za darmo bym poszła tam pracować jeszcze. Normalnie Raj.
Salowy
Salowy 12.01.2021, 23:13
Zawsze na nocym dyżurze czytalismy Pana wpisy teraz będzie smutno
DR.  świr
DR. świr 11.01.2021, 21:21
DOM WARIATÓW ma swoje bezprawie i nikt tego nie zmieni .
Pielęgniarka
Pielęgniarka 11.01.2021, 20:37
Zawsze obserwowałam i czytałam przykro mi że już nie będziesz Pan pisal
Personel
Personel 10.01.2021, 12:20
Proszę pisz dalej my czytamy w Szpitalu.
Stanisław K
Stanisław K 09.01.2021, 23:11
Ja kończę te wpisy, bo kończę ten etap choroby psychicznej zajmuje się swoją firma, kończę też te palenie papierosów. Mam takie uczucie spełnienia że przyczyniłem się do zwolnienia pognania że szpitala psychiatrycznego w Radecznicy byłego dyrektora Pana Tomasza C tego mega drania tego Nikczemnika, fałszywego KLAMCY do Rzecznika Praw Pacjenta, tego człowieka który sprzedał za miskę soczewicy za mamone i złoty cielec i władze i politykę nas chorych psychicznie Mężczyzn. Tego pryncypala i lekkoduszka który dał ciche przyzwolenie na krzywdzenie i łamanie praw Pacjenta do godności i intymności, zatrudniając i kobiety Panie Salowe i Terapeutki na oddziałach Męskich. Ujawnilem ten proceder i zatajanie tych czynności i ciche przyzwolenie na te czynności. Jest Nowy Rok 2021. Ja to zostawiam już za sobą i będę próbował żyć swoim życiem. Ja co mogłem to zrobiłem żeby Pacjentom Mężczyznom pomoc żeby nie byli obnażani przy Kobietach Paniach salowych i Terapeutkach zawodach nie medycznych podczas mycia i wiązania i zmiany pampersow. Byłem u Pana Marszałka Lubelskiego i u Rzecznika Praw Pacjenta i pisałem do Pana Ministra Zdrowia d/s psychiatrii Pana Balicki i do Kancelarii Prezydenta. Ja swoją wojnę i walkę z tymi NIEGODZIWOSCIAMI wygrałem. Spodkalem się z falszem i obluda i zatajanie tego procederu że strony pracowników Szpitala. Ja dziękuję swojemu Panu Doktorowi Najlepszemu Lekarzowi Psychiatrze na Świecie, dziękuję Pani Psycholog dziękuję Panom Salowym i Paniom Pieleniarkom i Panu Muzykowi i Pani Plastyczce. Po Szpitalu zostały mi urazy koszmary ale wierzę że czuję że czas leczy te rany. A ci którzy przyczynili się do obnażania nas chorych utrapionych nieporadnych Mężczyzn przy tych Kobietach Paniach Salowych i Terapeutkach odpowiedzą za to na Sądzie Ostatecznym. Życzę wszystkim Pacjentom i Pacjentkom wszystkiego dobrego i proszę bierzcie lekarstwa. Dziękuję wszystkim za czytanie moich wpisów i pozdrawiam Serdecznie Wszystkich. Wierzę w Jezusa Chrystusa. Wierzę w Sprawiedliwośc Boska. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Z Poważaniem Stanisław K.
Stanisław K
Stanisław K 09.01.2021, 20:46
Już dzisiaj jest 9 dzień bez palenia papierosów już te najgorsze dni minęły już tylko trzy tabletki biorę. Ja już skorzystam z tego sukcesu nigdy nie będę palił. Teraz jest mi lżej oddychać, mam więcej siły i chęci do pracy. Polecam wszystkim lek,, Tabex,, bardzo pomaga w zuceniu palenia tytoniu.
Stanisław K
Stanisław K 06.01.2021, 21:30
Chciałem się podzielić taka miło sprawą, otuz właśnie już od 1 stycznia nie palę papierosów, biorę tali lek , tabex, i nie palę. Zacząłem palić gdy zaczęła się umnie kiedyś choroba psychiczna i teraz już nie pale i będę konsekwentny i wytrwały w tym postanowieniu. Dużo lepiej się czuje lepiej mi oddychać. Alkoholu to nie używam. A leki biorę. Chciałbym już nigdy nie być uzależniony. Modlę się do Świętego Antoniego żeby pomógł mi w tym trudnym czasie.
Jozef
Jozef 08.01.2021, 20:03
Powodzenia, nie bądź niewolnikiem nalogu
Polityk
Polityk 06.01.2021, 11:01
Takie teraz wolne Sądy w Polsce i tak by było właśnie kto ma władzę i znajomości i wpływy wygrywa sprawy.
Były Lawnik
Były Lawnik 29.12.2020, 00:58
A dlaczego Panie Staszku nie podał tego dyrektora kłamczucha do Sądu.?
Stanisław K
Stanisław K 29.12.2020, 20:28
Witam, Szanowny Panie Ławniku ja wtedy w 2013 byłem chory, i też miałem sprawy Sądowe i innym takim Panem który mnie bezpodstawnie oskarżal i przegrał że mną. Ja byłem po Szpitalu taki ograniczony intelektualnie, przestraszony, obdarty z intymności. Nie znałem swoich praw dopiero puzniej zacząłem szukać i zgłaszać do swojego Lekarza i potem do Pana Dyrektora Tomasz Cz _wski ale On nasmiewal się że Mnie i nie widział problemu ze Panie Salowe uczestniczą w zmianie pampersow i obmywaniu nagich Pacjentów Mężczyzn w łazience i nas wiążą i majtki ściągają i to przymusowo pampersy zakladaja a Panie Terapeutki uczestniczą w myciu pacjentów Mężczyzn i też na korytarzu nas obserwuja gdy się ubieramy. A gdy zgłosiłem ten proceder do Rzecznika Praw Pacjenta to wierutnie sklamal kluczyl i mataczyl do Rzecznika Praw Pacjenta że tych czynności nie wykonują Panie Salowe i Terapeutki. Mnie to fałszywe perfidne kłamstwo ponownie zaprowadziło do Szpitala w 2019 roku. Tak więc postanowiłem pojechać do Urzędu Marszałkowskiego dopiero wtedy go pognali i obiecali że będą parawany na korytarzu gdzie się ubierać trzeba. Tak więc w Sądzie On dyrektor generalny Tomasz C nadal by wierutnie kłamał i z personelu Panie oddzialowe Pielęgniarki i odynatorzy Lekarze tzn kierownicy oddziałów byli by przeciwko mnie bo byli by zależni służbowo od dyrektora Tomasz C, a trudno mi by było znaleźć wyzdrowialego Pacjenta który by mi poświadczył a nie wiem czy w Sądzie byłym wiarygodny w związku a moja choroba psychiczną i obawiam się że moje prawdziwe zeznania nie pomogły by mi wygrać. Podejrzewam że w Sądzie On dyrektor by kłamał i ma znajomości a Ci odynatorzy i pielęgniarki odzialowe by mieli zanik pamięci, skleroze i nic by nie pamiętali. Ja jestem zadowolony ze On Tomasz C został pognany, wierzę w sprawiedliwość Boską, ,, Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie,,, mi nikt już zdrowia nie wróci pamiętam te twarze te zdradzieckie mordy tych Pan Salowych i Terapeutki jak przygladaly gdy się myje i się głupio uśmiechał i gdy majtki ściągają i wiążą. Tak więc mam takie poczucie sprawiedliwości. A będzie nad Tomaszem C sąd ostateczny to w piekle zrozumie że dał przyzwolenie na takie dopuszczanie się do nas chorych nagich Pacjentów Mężczyzn Pani salowej i terapeutki. Te listy wpisy będą świadkiem tych dantejskich scen zachowań.
Matka Rodzicielka
Matka Rodzicielka 30.12.2020, 16:01
Każdy ma swoje blizny i swoje historie a i każdy ma swoje tajemnice po prostu wyzuciles to z siebie, może anonimowo ale zawsze coś i ja też rodziłam Dzieci i przeżywałam zle traktowanie w szpitalu i miałam intymność obnazona ale chłopów salowych tam nie było tylko Pielęgniarki położne i lekarze byli,to mi pomogli urodzić. współczuję Ci i podziwiam Cię, rozumiem Cię. Co za szczerość
Stanisław K 🎆
Stanisław K 🎆 20.12.2020, 20:14
Życzenia Świąteczne🎆 _ Życzę Wam wszystkim w nadchodzace Święta Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim w Szpitalu w Psychiatrycznym w Radecznicy dużo Zdrowia i Miłości, odrobinę Magi i Niepowtarzalnośći, poszanowania Godności i Intymności,życzę Wam na wirusa odporności. życzę Wam Błogosławieństwa Bożego życzę Wam wszystkiego dobrego najlepszego przez Jezusa Małego. Życzę wszystkim Pacjentom i Pacjentkom i całemu Personelowi niechaj też będą Zdrowi. Życzy Wstydliwy Wrażliwy Pacjent który wyzdrowial w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy. 🎆
Odp, że Szpitala
Odp, że Szpitala 24.12.2020, 14:40
Daj Boże na Szczęście na Zdrowie i z Wigilia, i na Nowy Rok. Stanislawie
Pielegniarka
Pielegniarka 22.12.2020, 14:47
Czarujace aż dziw że tak ułożył Pan tak życzenia, takie aktualne i rzeczowe, dziękuję, i nawzajem zycze
Salowy
Salowy 21.12.2020, 16:23
Oryginalne Życzenia Świąteczne, dziękuję i nawzajem zycze
Pacjent
Pacjent 21.12.2020, 12:36
Dzieki
Stanisław K
Stanisław K 13.12.2020, 18:39
Sprowadziłem Choinki, całego TIRA z Dani , Świerk Syberyjski, wysokość 2 metry. Cena w hurcie za 50 sztuk w Palecie 39 zł brutto za sztukę z faktura w hurcie a tak pojedynczo w detalu to po 70 zł + dostawa lub odbiór osobisty. Proszę pisać zamówienia na email [email protected] zapraszam bardzo ładne. Życzę Wesołych Świat.
Stanisław K
Stanisław K 11.12.2020, 21:31
Witam, chciałem napisać o mojej walce i sprzeciwie i zgłoszeniu odnośnie łamania praw Pacjentów Mężczyzn do godności i intymności, w kwesti uczestniczenia Kobiet Pani Salowej i Terapeutki i myciu, zmianie pampersow w łazience i polewaniu woda i wiązania podczas którego Kobiety Panie Salowe sciagaly majtki i zakładały pampersy. To chciałem napisać że było to w 2013 roku potem ja to trzymałem w sobie, potem powiedziałem to do mojego Lekarza najlepszego Doktora Psychiatry na Świecie, potem postanowiłem zgłosić poskarzyc się do byłego dyrektora Szpitala w Radecznicy Pana Tomasza C, on mnie zignorowal i oskarżył o nekanie na Policję mnie podał . Potem zgłosiłem to do Rzecznika Praw Pacjenta w Warszawie i dyrektor Generalny Tomasz C oklamal fałszywie Rzecznika Praw Pacjenta że Kobiety Panie Salowe i Terapeutki nie wykonują w/ w czynności intymnych i higienicznych i pielegnacyjnych i wiązania. Potem zgłosiłem ten proceder do Urzędu Marszałkowskiego Lubelskiego. Potem zgłosiłem te praktyki do Ministra Zdrowia Pana Lukarz Szumowski i do zastępcy Pana Ministra Zdrowia d/s Psychiatrii Pan Marek Balicki i teraz powiem jaki był paradoks że wszystkie instytucje mi odpisywały kilkakrotnie i korespondowaly
że Mną i obiecywały mi pomoc tylko ten były dyrektor Szpitala w Radecznicy Pan Tomasz C nigdy mi nie odpisał na wielokrotne listy, emaile i bo On nie szanowal ignorowal i nie uważał chorych psychicznie osób a gdy byłem ponownie po 6 latach remisji choroby w 2019 roku nadal te Panie salowe i Terapeutki uczestniczyly w w/w czynnościach i wtedy pojechałem do Pana Marszałka Lubelskiego i dyrektor został odwołany w okolicznościach od zaś których udowodnili mu wykorzystanie finansowe szpitala w zakresie tych niesłusznie przyznawanych dodatkowych etatów w 8 godzinnym trybie pracy i te moje zgłoszenia i wygnali tego Lisa z kurnika. Wierzę że teraz Pacjenci Mężczyźni będą mieli wykonane czynności intymne higieniczne i pielęgnacyjne i wiązanie, godnie i intymnie przez Mężczyzn Panów Salowych, Daj Boże, Pozdrawiam Wszystkich Pacjentów i Pacjentki.
Pracownik
Pracownik 11.12.2020, 21:58
Jakie 8 godzin ? Panie Staszku oni przychodzilii na 9 rano a o 14 już wychodzili ci etatowcy zasłużenie mieli te etaty, Państwo , Naród zapłacił tym etatowcom podwójnym wynagrodzeniem.
Stanisław K
Stanisław K 11.12.2020, 20:03
To nie był dyrektor, to był pryncypal, Herszt taki który udawał pokrzywdzonego, a na mnie i moje zdanie patrzył z góry jak na śmiecia który nie ma praw, uczuć i potrzeb. Ale powoli do klebka i doszedłem do prawdy, pomimo że mnie ten Tomasz C ;tak mnie tlamsil, ciemierzyl, fałszywie kłamał, ale prawda i sprawiedliwość zwyciężyła. I cieszę się że został pognany że Szpitala dało mi to taka ulgę w cierpieniu dało mi to takie poczucie sprawiedliwości i nawet wiarę i nadzieje ze dobro wygrało nad złem. Teraz mam nowy etap w swoim życiu skupiłem się na mojej firmie na biznesie na zarabianiu i na pewno poradzę sobie. Wierzę że nigdy nie wolno się poddawać ponieważ są dobrzy Ludzie którzy pomogą. Trzeba zawsze mówić prawdę i szukać pomocy. Piszę te listy po to żeby ku przestrodze i na pohybel tych poplecznikow i siepaczy byłego dyrektora którzy wspólnie dlawili , moje zgłoszenia moje prawdziwe świadectwo prawdy. Wierzę że teraz chorzy Pacjenci Mezczyzni umyja się przy Mężczyznach Paniach Salowych i pampersy im zmienia i obmyja i czasem w ostateczności będą wiązać. I Pacjenci godnie i intymnie się wylecza i wyzdrowieja i wrócą do pracy.
Stanisław K
Stanisław K 11.12.2020, 19:23
Bóg odbierze po owieczki Pasterzowi który nie dba o Owieczki swoje.
Stanisław K
Stanisław K 09.12.2020, 17:57
Przyszła Kryska na Matyska. HE he.
Stanisław K
Stanisław K 09.12.2020, 17:51
Nosił wilk razy kilka, wynieśli i wilka.

Pozostałe