Łukasz Łobejko - nowy dyrektor szpitala w Radecznicy

  • 05.06.2020, 06:06
  • roh
Łukasz Łobejko - nowy dyrektor szpitala w Radecznicy
Łukasz Łobejko został nowym dyrektorem Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy. Stanowisko objął od 1 czerwca na sześcioletnią kadencję.

Od stycznia tego roku Łukasz Łobejko pełnił obowiązki dyrektora placówki, po tym jak zarząd województwa odwołał z tego stanowiska Tomasza Czyżewskiego.

 Łukasz Łobejko jest absolwentem kierunku lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Odbył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii w Klinice Psychiatrii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym (SPSK) nr 1 w Lublinie. Przez 5 lat był lekarzem rezydentem w Klinice Psychiatrii w SPSK nr 1 w Lublinie oraz młodszym asystentem na Oddziale Psychiatrycznym w SPZOZ w Radzyniu Podlaskim. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (539)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 27.07.2021, 21:21
Panie Stanisławie. Nadejdzie dzien w twoim życiu że pewne osoby które źle Cię potraktowały bardzo tego pozaluja.
Pracownik Szpitala.
Pracownik Szpitala. 23.07.2021, 20:15
Tomasz C kłamał w sprawie czynności służbowych na szkodę pacjenta. Do instytucji pod które podlegał. Jego podzegacze wtorowali.
Przyjaciel
Przyjaciel 23.07.2021, 19:04
Często dobro które czynione dla innych sprawia szczęście dla nas samych. Tak będzie z tobą z Staszku. Czas leczy rany. A Fałszywcy którzy fałszywie zaznali będą wyć i zgrzytac zębami.
Ktos
Ktos 22.07.2021, 14:56
Nagi chory psychicznie Mężczyzna gdy obsługują salowe jest po prostu żerem sexualnym dla salowych i Terapeutek.
Fakt
Fakt 22.07.2021, 13:41
To był jegomość Tomcio Pierdzistolek etaciarz.
Adwokat
Adwokat 22.07.2021, 10:45
Prawo jest jedno i każdy powinien mieć swoje prawa i respektować prawa innych szkoda że jest to wybiórczo stosowane i chorych psychicznie traktują jak śmieci Ludzkie tylko dlatego że nie znają swoich praw.
Stoleczny
Stoleczny 21.07.2021, 17:37
Zarząd postawił. Swojego polityka, zawod nie medyczny do kierowania szpitalem, drenowali szpital. Sztukę dyrektorska mieli w d upie , byle swój. Kogo obchodził pacjent i jego uczucia, tak było oby nie wróciło.
Admin
Admin 21.07.2021, 17:32
Przekonają sia na sobie gdy będą sami chorzy to dowiedza się jak traktowali chorych.
Maria
Maria 20.07.2021, 17:35
Zwykle wykorzystanie chorego przez osoby trzecie
Zwykły człowiek
Zwykły człowiek 19.07.2021, 22:04
Powinny byc parawany na korytarzu i salowy powinien pomoc im po myciu, tyle na temat.
Kółko Rozancowe
Kółko Rozancowe 19.07.2021, 20:48
PS 15, 50 wzywaj mnie w dniu utrapienia Ja Cię ocale. Panie Staszku dasz radę
Witek
Witek 20.07.2021, 17:13
Biblia to list Boga do Ciebie Panie Staszku i tego się trzymaj. Widzę że też lubisz pisać listy ale źle je przyjął były dyrektor.
Adwokat
Adwokat 20.07.2021, 15:22
Modlitwa swoją drogą a źli Ludzie swoją drogą i trzeba zgłaszać takie patologie. Pacjent ma rację ale z kłamstwami trudno polemizować i udowodnić.
Stanisław K
Stanisław K 19.07.2021, 21:06
Odpowiedź ja to sobie często czytam Psalm 25(24) 1 to i daje siłę potem się przyzegnam i wiem że złe osoby które mnie skrzywdzili nie pokonają Mnie i może OBNAZYLY moje cialo ale nie duszę. Jest coś z góry i ja w to wierzę, i to mi pomaga w trudnych chwilach po tym obnażaniu przy Paniach Salowych i Terapeutkach podczas mycia i wiązania. Jezu ufam tobie.
Myslcie
Myslcie 18.07.2021, 14:27
Pielęgniarki kłamały bo baly się odebrania dożywotnio wykonywania zawodu, za zaniechanie obowiązków, ten od pielęgniarstwa wturowal bo dbał o stołek wicedyrektorski, główny Herszt zapewniał instytucje że wszystko gra. salowe się podniecaly a Pacjent chory psychicznie _ kto mu uwierzy
Witam
Witam 20.07.2021, 17:47
Jak często słychać w mediach że nauczycielka wykorzystała nieletniego ucznia nie ludzmy że salowe i terapeutki nie korzystają z okazji i nie biorą pod uwagę cierpienia chorych psychicznie Mężczyzn to jest oczywiste że ciągnie ich w szczególności do młodszych nagich Pacjentów.
Komentarz
Komentarz 18.07.2021, 01:48
Miałeś hami e, złoty róg, został ci jeno sznur
Ktoś
Ktoś 17.07.2021, 11:48
Nigdy nie baw się Życiem drugiego Człowieka bo kiedyś za to zapłacisz.
Mixer
Mixer 16.07.2021, 13:58
W życiu nie są najważniejsze pieniądze dobrobyt bogactwa, tylko ważne jest żeby trafić na dobrych Ludzi . A Pan Stanisław i inni trafili na perfidnie podstepne osoby w szpitalu.
Z administracji.
Z administracji. 15.07.2021, 20:40
Pacjent ma prawo do wykonywania czynności intymnych przez zawody medyczne ale tam wykorzystują chorobę psychiczną chorych Mężczyzn niewiedze i obojętność i wysluguja się Salowymi do mycia czy pampersow. A pieniądze były na te czynności tylko że dyrektorzy w wicedyrektorzy rozdysponowali je dla siebie na dodatkowe etaty. A salowe korzystają, Salowi cicho siedzą i proceder zatajaja. A chorego na Policję żeby bal się mówić. Ale dobrze ze jest internet każdy mógł się wypowiedzieć. Nadzieja w nowym obecnym dyrektorze który jest lekarzem.
Ttadaamm
Ttadaamm 15.07.2021, 20:20
Salowa udaje że pomaga a w rzeczywistości zerka do siurkow jak młodszy jaki. Przyjemne z pożytecznym , dwa w jednym.
Stanisław K
Stanisław K 13.07.2021, 20:33
Witam wszystkich serdecznie. Dzisiaj chciałem napisać że Ja nie jestem jakoś tak źle ustosunkowany negatywnie do Kobiet, że jestem jakiś zdegenerowany wręcz przeciwnie lubię Kobiety i Ludzi i Dzieci. Ja bym Kobiecie w Ciąży pomógł nie tylko zaniesieniem zakupów, czy ustąpieniem miejsca w autobusie czy pociągu ja bym w czasie głodu Kobiecie w Ciąży oddał ostatni kawałek chleba sam bym zjadł trawę i korę lub bym umarł z głodu bo Kobieta w Ciąży ma w brzuszku małego Dzidziusia. Ja w czasie wojny bym bronił Kobiet i Dzieci. Ja nigdy nie uderzylem Kobiety. Lubię też tak sexualnie Kobiety w swoim wieku około 40 lat. Jak miałem 24 lat to byłem tak blisko nago sexualnie z Dziewczyną. To było tak że poznałem Dziewczynę i Ona sama zainicjowała i chciała bliskości i to było przyjemne. A tak to jestem Kawalerem i jestem taki wstydliwy. Ja niczyjej intymności i prywatności nie wykorzystałem i nie nadurzylem. I trudno Mi się tak pogodzić z tym że podczas pobytu w Szpitalu w Radecznicy Panie Salowe i Terapeutki mnie OBNAZYLY obdarly z tej intymności. Ja byłem chory znewicowany, nieporadny, przestraszony, zdezorientowany, osłabiony, pomylony, otepialy. Czułem się tak jakby gwalcily gdy podczas wiązania gdy miałem związane ręce sciagneli mi majtki i założyli pampers przy Pani Salowej Kobiecie. Czy podczas mycia poczas mycia gdy na korytarzu podczas gdy NAGO wychodzilismy po ubrania to Salowe i Terapeutki nas podgladaly widziałem też że innych Pacjentów Mężczyzn zabrudzonych zaprowadzaly do łazienki i rozbieraly do naga i laly woda. Ja mogę wybaczyć ale nie mogę zrozumieć że były dyrektor Tomasz Czyżewski tak zatajal kłamał i fałszywie informował instytucji RPP i UM i że tych czynności intymnych pielęgnacyjnych i higienicznych i wiązania podczas którego zdejmują majtki nie wykonują Panie Salowe i Terapeutki . I tak mnie to boli bo mówiłem prawdę. Każdy kto pracuje na oddziałach Męskich wie że tak było praktykowane a mnie na Policję wzywali że NEKAM Pana dyrektora. Bo dyrektor doniusl na mnie Policję. A ja chciałem tylko żeby to Mezczyzni Panowie Salowi godnie i intymne pomogli nam się umyć czy pampers zmienić lub związać i bieliznę zmienić. Bo przy Mężczyźnie nie ma takiego ponizenia wykorzystania i cierpienia i wstydu i krepacji bo przy Panach Salowych to zwykła pomoc w chwili nasilenia choroby. Ja już wcześniej byłem mylem się z Mężczyznami i nie widzę w tym problemu. Ja teraz pracuje mam znowu firmę i pomagam i do Kościoła chodzę. Ja chciałem coś zrobić dla innych i przyszłych pokoleń ale były dyrektor mnie tak ztlumil nastraszyl Policja i Prokuratorem za to że zgłosiłem ten proceder w Radecznicy do NFZ i do Urzędu Marszałkowskiego i Rzecznika Praw Pacjenta w Warszawie. Ja teraz się zrywam spocony po nocach że Kobiety mi majtki ściągają i podgladaja podczas mycia i że Policja mnie zabiera bo dyrektor Czyżewski doniusl na Mnie i czasem się zastanawiam czy było warto to zgłaszac.
Witam
Witam 18.07.2021, 01:54
Nonszalancja wszystkich z personelu z oddziałów Męskich
Maria
Maria 15.07.2021, 19:24
Zwykle dranstwo i chamstwo i świństwo że że strony byłego dyrektora żeby zakapowac na Policję na Pacjenta który upomnial się o swoje prawa do odpowiednich instytucji. Zrobił to aby uciszyc i nastraszyc chorego Człowieka. A nie ma na tym Świecie nic gorszego niż zemsta na Ofierze. A jeżeli chodzi o te salowe i terapeutki to zwykła znieczulica żeby chorego Mężczyznę tak obnażac. Oby sprawiedliwość dopadła tych fałszywych Ludzi.
Radeczniczan
Radeczniczan 15.07.2021, 19:00
Staszku uważam że było warto Ja nigdy o nic nie walczyłem i też żałuję. Tak więc zrobiłeś co uważałes za słuszną sprawę a nie byłeś bierny wobec niegodziwosci. Jestem stałym czytelnikiem twoich wpisów i podziwiam Cię za odwagę i Męstwo i chęć pomagania Innym. Pozdrawiam
Anonimowy
Anonimowy 12.07.2021, 22:47
Nikt nie jest bardziej znienawidzony niż ten który mówi prawdę. I tak za pisanie prawdy były byrektor doniósł na Pana Stanisława na policję że niby jakoby neka go listami.
dr judym
dr judym 11.07.2021, 21:20
dom wariatów ma jedną zasadę świr ma prze..*** i tak jest od zawsze

Pozostałe