Łukasz Łobejko - nowy dyrektor szpitala w Radecznicy

  • 05.06.2020, 06:06
  • roh
Łukasz Łobejko - nowy dyrektor szpitala w Radecznicy
Łukasz Łobejko został nowym dyrektorem Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy. Stanowisko objął od 1 czerwca na sześcioletnią kadencję.

Od stycznia tego roku Łukasz Łobejko pełnił obowiązki dyrektora placówki, po tym jak zarząd województwa odwołał z tego stanowiska Tomasza Czyżewskiego.

 Łukasz Łobejko jest absolwentem kierunku lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Odbył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii w Klinice Psychiatrii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym (SPSK) nr 1 w Lublinie. Przez 5 lat był lekarzem rezydentem w Klinice Psychiatrii w SPSK nr 1 w Lublinie oraz młodszym asystentem na Oddziale Psychiatrycznym w SPZOZ w Radzyniu Podlaskim. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (66)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pielęgniarka
Pielęgniarka Dzisiaj, 13:25
Było takie apogeum kłamstw za byłego dyrektora teraz jest takie szukanie prawdy i sposobu pomocy tym pacjentom. Tak jak to możliwie żeby było to takie godne i ludzkie o ile to da się wykonać możliwie jak najlepiej.
Anonim
Anonim Dzisiaj, 01:44
Nihilizm moralny
Jan
Jan Wczoraj, 21:09
Oni o tym nie wiedzą a może w to nie wierzą ale będą rachunki krzywd bo zawsze są.
Pola
Pola 23.10.2020, 19:09
Ci którzy fałszywie zeznali przeciw oblakanym do Rzecznika Praw Pacjenta sami będą się jeszcze blakac, przyjdzie na nich sprawiedliwość.
Salowa Jola
Salowa Jola 21.10.2020, 21:31
Miło wspominam pracę na oddziale męskim, podniecalam się podczas mycia, w szczególności jak młody jaki był to nie mogłam wzroku oderwać od ptaszka, to były piękne czasy, dobre życie miałam i dobra ciekawa pracę miałam ile ja tych ptaszkow widziałam przez 30 lat do tej pory mi się śnią i podnieca się, chciałabym tak od nowa ale mój pesel już nie ten.
Kolega
Kolega 20.10.2020, 21:05
On ma dużo za uszami, tam jeszcze proqrator bedzie
Pacjent
Pacjent 18.10.2020, 21:45
Nagich przyodziac, jest w Pacierzu napisane , a nie przy salowych i terapeutkach obnazyc i to odmiennej płci tzn kobietach, to będzie wam policzone Wy diablice....
Kazimierz
Kazimierz 14.10.2020, 22:32
Do pacjenta zaaimpoonoowwaees mi takk trrrzymaj, pooowodzeniiiaaa.
Anonimowy pacjent
Anonimowy pacjent 14.10.2020, 22:30
Do nowej dyrekcji, piszę, Usłyszycie nas wstydzimy się przy tych kobietach salowych i terapeutkach, zrozumcie.
Historia
Historia 14.10.2020, 21:51
Po kolei , w historii zawsze czy to w obozach czy to na przesłuchaniach zawsze okupanci bili, gwalcili, rozbierali pod przymusem, bili w narządy płciowe, człowiek taki już jest ze silni słabych wykorzystywali i nadal wykorzystują człowiekowi dać odrobinę władzy i zaraz molestuje i obnaża gwalci i te salowe i terapeutki wykorzystują władze nad chorymi psychicznie podniecaja się nagim pacjentami.
Też pacjent
Też pacjent 14.10.2020, 21:27
To było. Uporzajace, ponizajace, odczlowirczajace myślałem że się nie skończy ale skończyło się diabła wygnali że Szpitala. Najbardziej boli ze w miejscu w którym powinienem otrzymać pomoc byłem krzywdzony.
Info
Info 14.10.2020, 20:32
Były dyrektor składał skargę do MZ że go odwołali to znaczy odgonili od koryta ale chyba oni nie uwzglednili skargi, to znaczy mieli go tam gdzie On miał pacjentów mężczyzn to znaczy w d upie.....
Odzialowa
Odzialowa 14.10.2020, 20:26
Salowa _ kto to to taka zakonnica i pijnica do nagiego się pcha jak Latawica.
Yx z
Yx z 13.10.2020, 20:35
Paranoja do potęgi x
Arek
Arek 13.10.2020, 18:49
Niedawno się dowiedziałem że była zmiana dyrektora byłem niedawno w szpitalu na 3 i jest troszeczkę lepiej za nowego dyrektora w tej kwestii, widziałem wiązanie ale salowa nie uczestniczyła, kiedyś uczestniczyli i rozbierali.
Wrazliwy pacjent
Wrazliwy pacjent 13.10.2020, 17:56
Wrazliwy pacjent _też tak chciałem wszystkim powiedzieć że gdy się zachoruje psychicznie to już intymności trudno utrzymać i tak jak,, Na pochylone drzewo to o koza skoczy,, to i na nagiego pacjenta chorego psychicznie to Pani Salowa popatrzyła i Pani terapeutka, zawody niemedyczne, personel sprzątający. Tak więc te przysłowia są mądrością Narodu i w życiu się sprawdzają i powtarzają.
Wolny Czlowiek
Wolny Czlowiek 13.10.2020, 18:42
Tylko człowiek wolny się buntuje, Niewolnicy są posłusznie, brawa dla ciebie i szacunek szukasz prawdy i sprawiedliwości, pozdrawiam pacjenta.
Starszy czlowiek
Starszy czlowiek 13.10.2020, 18:15
Przyjdzie czas na nich na zasrane salowe i terapeutki które na oddziałach Męskich grasuja, przyjdzie czas ze i one będą w szpitalu pacjentka i i gorzka zapłaczą i pozaluja że podgladaly chorych mężczyzn psychicznie, to tylko kwestia czasu uwierz mi Wrażliwy pacjencie.
Jan
Jan 12.10.2020, 21:51
Oj tak ta terapeutka na oddziale 3 lubiła postać i popatrzeć gdy wychodzimy nago na korytarz po ubrania podczas mycia tego we wtorki rano
Wrazliwy pacjent
Wrazliwy pacjent 12.10.2020, 21:44
,, Prawdziwych Przyjaciół poznaje się w biedzie,, i ja poznałem przyjaciół w szpitalu w Radecznicy w tej mojej biedzie gdy chorowałem psychicznie gdy się meczylem, cierpialem, drzalem, bałem sie, myliłem się, byłem ograniczony intelektualnie, byłem bezbronny, nieporadny to tam iw tej biedzie poznałem Przyjaciół byli to lekarze psychiatrzy którzy przepisał mi leki które dały mi ulgę w cierpieniu byli to psycholodzy z którymi porozmawiać mogłem byli to Panie Pielęgniarki które podały mi leki i mierzył ciśnienie i temperaturę i były mile, poznałem tam przyjaciela Pana muzyka z tego domku za szpitalem z terapii dziennej On tam grał i ładnie się rozmawiał i Pani plastyczki tam była i malowalem obrazy. Ale i w tej biedzie pani salowa mnie odnazyla na oddziale 2 podczas mycia i na oddziale 3 pani terapeutka na oddziale 3 mnie obnazyla gdy NAGO po ubrania wyszedłem na korytarz i byłem otepialy, mniej spostrzegawczy, nieporadny strapiony, otepialy, ograniczony chory, miałem gorączkę, drgawki i takie triki nerwowe, słaby byłem, zdezorientowany. Tak więc poznałem Przyjaciół i Hieny zawody nie medyczne Kobiety Panią salowa i terapeutke które mnie obdarly z tej mojej intymności w chwili słabości w biedzie.
Pielegniarka
Pielegniarka 11.10.2020, 17:47
Najbardziej korzystne dla szpitala było odwołanie tego chosztaplera d/s pielegniarstwa
Do Pielęgniarki
Do Pielęgniarki 14.10.2020, 22:15
Piszesz o tym odyncu, to zgadzam się z tobą.
Personel
Personel 11.10.2020, 17:44
Do byłej administracji, dyrekcji szpitala w Radecznicy : Był las niebylo Was, będzie las, niebedzie Was. Teraz jest Pacjentom lepiej i godnie się leczą i nikt nie okrada Szpitala, jak to było za Waszaj kadencji PO niewaz jest teraz odpowiedzialny dyrektor nie lasy na podwójne etaty dla zastapcow darmozjadow lajdakow i hipokrytow.

Pozostałe