Zamość: Nie będzie likwidacji MDK

  • 02.06.2020, 16:38
  • AP
Zamość: Nie będzie likwidacji MDK
– Nie planujemy likwidacji MDK – zapewnia prezydent Zamościa. W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o obawach i dezorientacji rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia do MDK.

Rodzice ubolewają, że w ofercie zajęć edukacyjnych zabraknie języka angielskiego i informatyki. Wspominali także o braku wycieczek i o czekających placówkę zwolnieniach nauczycieli. Zdaniem rodziców zmiany zaproponowane na nowy rok szkolny są początkiem zamknięcia lub przekształcenia placówki. W przestrzeni publicznej pojawiły się nawet sugestie, że miasto w ramach oszczędności chce zlikwidować MDK.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe