Hrubieszów: Urząd zamknął się na chwilę (TYLKO W GAZECIE)

  • 02.06.2020, 08:00
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Urząd zamknął się na chwilę (TYLKO W GAZECIE)
Na wieść, że wicepremier Jacek Sasin zetknął się z osobą zarażoną koronawirusem, starostwo hrubieszowskie dzień po wznowieniu obsługi petentów, zamknęło się znowu na półtora dnia.

22 maja wicepremier Jacek Sasin spotkał się radnymi powiatu hrubieszowskiego wywodzącymi się z PiS oraz wybranymi z poparciem tego ugrupowania. Nieformalne spotkanie w głównej mierze poświęcone było wnioskowi ośmiorga radnych PSL o odwołanie starosty Maryli Symczuk (PiS). W spotkaniu z wicepremierem uczestniczyło wąskie grono. Oprócz starosty było tylko kilkoro radnych powiatowych PiS. Narada odbyła się w biurze poselskim.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe