Spotkajmy się na żywo! (TYLKO W GAZECIE)

  • 04.06.2020, 06:00
  • Bogdan Nowak
Spotkajmy się na żywo! (TYLKO W GAZECIE)
Ważne imprezy w Szczebrzeszynie i Wolicy Śniatyckiej prawdopodobnie się odbędą. Na "Chmielaki" poczekamy jednak do 2021 r.

Festiwal Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie prawdopodobnie w tym roku się odbędzie. Najbliższa jego edycja zostanie poświęcona Cyprianowi Kamilowi Norwidowi. W zaplanowanym terminie odbędą się obchody setnej rocznicy bitwy kawaleryjskiej pod Komarowem.

Zniesienie części obostrzeń związanych z realizowaniem działalności kulturalnej przybliża nas do sierpniowego spotkania w Szczebrzeszynie. I to na żywo, jak zawsze w plenerze, na przepięknym Roztoczu – czytamy na stronie internetowej szczebrzeszyńskiego festiwalu. "Teren naszego festiwalowego miasteczka jest rozległy, co pozwala na wprowadzenie nowych zasad organizacji widowni, ale wciąż pracujemy nad ustaleniem ostatecznej formuły Festiwalu".

Będzie ona uwzględniać procedury sanitarne i zasady bezpieczeństwa. Organizatorzy już zapowiadają, że na imprezę przybędzie plejada znakomitych pisarzy i artystów.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe