Czy nam to wyjdzie na zdrowie? (TYLKO W GAZECIE)

  • 02.06.2020, 05:30
  • ak
Czy nam to wyjdzie na zdrowie? (TYLKO W GAZECIE) Fot. pixabay.com Maseczki nadal są obowiązkowe podczas robienia zakupów
Najpierw były ostre zakazy, mnóstwo ograniczeń związanych z epidemią i mandaty. Później stopniowe "odmrażanie", a przełom maja i czerwca to już poluzowanie rygorów w bardzo wielu dziedzinach. Mnóstwo ludzi się cieszy, ale są i tacy, którzy mają obawy.

Decyzje rządu w kwestii odmrażania kolejnych sektorów gospodarki i znoszenia obostrzeń ogłoszono w zeszłym tygodniu. Od soboty, 30 maja, nie ma obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu. Od tego samego momentu przestały obowiązywać limity osób w sklepach i kościołach. Mogą też odbywać się koncerty plenerowe, przy maksymalnej liczbie 150 uczestników. Ta sama zasada dotyczy organizacji zgromadzeń i przyjęć weselnych. Od weekendu hotelowe restauracje i bary mogą serwować posiłki swoim gościom. Otwarte zostały też place zabaw.

Co najbardziej niepokoi lekarzy?

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe