Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży

  • 01.06.2020, 18:00
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży
Minął tydzień i we wtorek, 2 czerwca ukaże się kolejne wydanie Kroniki Tygodnia. Jak zwykle, będziecie mieć bardzo dużo do czytania.

>>>> W szpitalu w Biłgoraju przebadano na obecność koronawirusa cały personel. Okazało się, że 6 osób jest zakażonych. Wtedy testy przeprowadzono u pacjentów. Znamy ich wyniki.

>>>> Rząd "odmraża" gospodarkę: mniej zakazów, dużo więcej swobody, ale... niektórzy uważają, że to może się odbić na sytuacji epidemiologicznej.

>>>> Kto najlepiej przygotowywał kandydatów na kierowców? Znamy wyniki zdawalności poszczególnych szkół z naszego terenu.

>>>> Prezydent Zamościa chciał zarabiać mniej, ale radni się na to nie zgodzili. Jakie mieli argumenty?

>>>> Czy pocztówka z Teneryfy skłoniła wójta gminy Trzeszczany do zawiadomienia prokuratury? Znamy odpowiedź na to pytanie.

>>>> Panie z KGW w gm. Tomaszów Lub. miały siać kwiaty, sadzić krzewy i robić domki dla pszczół. Zamiast tego będą szyć maseczki, choć te potrzebne są już mniej. 

>>>> Najpierw powstała szkoła, a potem wytyczono ulicę im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu. W tym numerze poznacie tajemnice tej części miasta.

To tylko niewielka część tematów z najbliższego numeru Kroniki Tygodnia. Znacznie więcej w papierowym i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe