Zamość: ZOO otwarte, od dzisiaj mniej zakazów

  • 01.06.2020, 07:00
  • red.
Zamość: ZOO otwarte, od dzisiaj mniej zakazów
Nie trzeba już robić wcześniejszej rezerwacji, by kupić bilety wstępu. Nie ma też żadnych limitów zwiedzających. Mimo że wiele rygorów bezpieczeństwa nadal obowiązuje, to od dzisiaj zwiedzać zamojski ogród zoologiczny można przy mniejszej liczbie zakazów.

Jakie zasady w związku z epidemią obowiązują w ZOO? Szczegóły poniżej:

1) Od dnia 01. 06. 2020r. obowiązuje zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera BEZ OGRANICZENIA LICZBY OSÓB ZWIEDZAJĄCYCH, z zachowaniem 2-metrowego odstępu pomiędzy zwiedzającymi zarówno w części parkowej jak i w pawilonach.

2) Po części parkowej ogrodu zwiedzający mogą poruszać się bez maseczek, pod warunkiem ZACHOWANIA 2-METROWEGO ODSTĘPU od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólnie).

3) W okresie obowiązywania obostrzeń czynna będzie wyłącznie KASA GŁÓWNA w godzinach 9.00-16.00. Zwiedzający mogą przebywać na terenie zoo do godziny 17.00.

4) Prosimy o dokonywanie płatności przy użyciu KART PŁATNICZYCH.

5) Zwiedzający wchodzący do pawilonów SĄ ZOBOWIĄZANI do stosowania maseczek bądź zasłaniania nosa i ust częścią odzieży (np. chustą) oraz noszenia rękawiczek lub dezynfekowania rąk przed wejściem do pawilonów.

6) Obowiązuje DEZYNFEKOWANIE RĄK płynem znajdującym się w dozownikach przy kasie głównej oraz przy drzwiach wejściowych do pawilonów.

7) Ze zwiedzania WYŁĄCZONE POZOSTAJĄ MOTYLARNIA ORAZ MINI ZOO.

8) Na terenie zoo obowiązuje całkowity ZAKAZ PALENIA.

9) Od 1. 06. 2020 r MOŻNA KORZYSTAĆ z placów zabaw.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe