Biłgorajskie starostwo rozda gminom pieniądze

  • 01.06.2020, 06:10
  • red.
Biłgorajskie starostwo rozda gminom pieniądze Fot. pixabay.com
800 tys. złotych rozdysponuje w tym roku Starostwo Powiatowe w Biłgoraju między gminy, które zdecydują się budować u siebie nowe chodniki lub remontować stare. Samorządy mają czas na złożenie wniosku tylko do piątku, 5 czerwca.

Dotacje gminom są przyznawane w ramach pilotażowego Programu Poprawy Bezpieczeństwa Pieszych Uczestników Ruchu i Rowerzystów przy Drogach Powiatowych Powiatu Biłgorajskiego na 2020 rok. Wnioski można przesyłać pocztą albo składać osobiście sekretariacie starostwa od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.

Każdy samorząd może starać się o dofinansowanie maksymalnie dwóch zadań, a górna wysokość dotacji to 50 proc. kosztów kwalifikowanych zadania, ale nie więcej niż 150 tys. zł.

Wzór wniosku zawierający wykaz wymaganych załączników został zamieszczony na stronie BIP Starostwa Powiatowego w Biłgoraju w zakładce: „Budżet i ogłoszenia”. Dodatkowe informacje dotyczące naboru wniosków można uzyskać telefoniczne pod numerem: 84/ 688 20 08.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe