Krasnobród: Zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Sprawadź harmonogram

  • 31.05.2020, 16:06
  • Źródło: Informacyjna Agencja Samorządowa
Krasnobród: Zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Sprawadź harmonogram Fot. pixabay.com
W nadchodzącym tygodniu w mieście i gminie Krasnobród odbędzie się wiosenna zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci. Mieszkańcy nie muszą ich nigdzie wywozić, wystarczy w dniu zbiórki wystawić rano przed posesję przy drodze dojazdowej.

Firma, wynajęta przez gminę, będzie odbierać m.in.: stare łóżka, fotele, wersalki i inne meble oraz zużyty kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny, w tym na przykład telewizory, lodówki czy sprzęt komputerowy.

W poniedziałek 1 czerwca takie odpady będą odbierane sprzed posesji na terenach wiejskich w gminie Krasnobród, a w środę 3 czerwca - z miasta.

Wszystkie trzeba wystawić do 7.30.

Odpady będzie odbierać Spółdzielczy Zakład Gospodarczy w Józefowie, a szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerami: 84 687 81 31 lub 692 478 736.

Źródło: Informacyjna Agencja Samorządowa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe