Zamość: Zostań w domu - policja zaprasza do udziału w konkursie

  • 01.06.2020, 06:00
  • Źródło: KMP Zamość
Zamość: Zostań w domu - policja zaprasza do udziału w konkursie Fot. pixabay.com
Komenda Miejska Policji w Zamościu zaprasza do konkursu realizowanego pod hasłem: „Zostaję w domu – JESTEM BEZPIECZNY”. Uczestnikiem może być każdy uczeń szkoły podstawowej z terenu Zamościa i powiatu zamojskiego. Wystarczy nagrać krótki film i swoje dzieło wysłać do organizatora. Termin mija 10 czerwca. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Organizowany przez Komendę Miejską Policji w Zamościu konkurs „Zostaję w domu – JESTEM bezpieczny” skierowany jest do dzieci i młodzieży uczących się w szkołach podstawowych na terenie powiatu zamojskiego.

Zadaniem konkursowym jest realizacja krótkiego materiału filmowego. Uczestnicy konkursu mogą pokazać, w jaki sposób kreatywnie i bezpiecznie spędzać czas w domu, dlaczego w tych nowych dla nas wszystkich okolicznościach związanych z epidemią warto zostać w domu. W projekcie można także pokazać, w jaki sposób okazywać wsparcie dla służb ratunkowych. Film konkursowy może także pokazywać rolę każdego z nas w powstrzymaniu epidemii.

Czas na nadsyłanie projektów jest do 10 czerwca 2020 roku. Należy je przesłać na adres: [email protected]

Najciekawsze prace zostaną wykorzystane do realizacji spotu informacyjno-edukacyjnego. Organizatorzy zachęcają wszystkich uczniów szkół podstawowych na Zamojszczyźnie do spróbowania swoich sił. Na zwycięzców czekają nagrody.

REGULAMIN KONKURSU W ZAŁĄCZNIKU PONIŻEJ

Źródło: KMP Zamość

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe