Dzień Dziecka online z Muzeum Zamojskim już dzisiaj

  • 31.05.2020, 09:00
  • red.
Dzień Dziecka online z Muzeum Zamojskim już dzisiaj
Z okazji Dnia Dziecka Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał jak co roku zaprasza dzieci do wspólnej zabawy, tym razem za pośrednictwem internetu. Dzisiaj (niedziela, 31 maja) na stronie internetowej www.muzeumarsenal.pl udostępniane mają być gry i zabawy przygotowane w oparciu o czasową wystawę "TSWL Zamość 1944-1995".

Najmłodsi goście, otrzymają wskazówki do zadań, które będą mogli rozwiązywać w granie najbliższych domowników. Na zakończenie zabawy 5 pierwszych osób, które prawidłowo rozwiążą zagadki i rozszyfrują kod, a następnie prześlą go na adres mailowy: [email protected] otrzymają nagrody.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe