Gm. Frampol: Strażacy z Teodorówki potrzebują nowego wozu

  • 31.05.2020, 07:03
  • ak
Gm. Frampol: Strażacy z Teodorówki potrzebują nowego wozu Fot. OSP Teodorówka Kabina wiekowego jelcza czasy świetności ma już dawno za sobą...
Samochód jest, ale wiekowy, pokolizyjny i mocno wyeksploatowany. Strażacy z OSP w Teodorówce (gm. Frampol) bardzo potrzebują nowego. Pieniądze na pokrycie części kosztów postanowili zebrać w internecie.

Wpłat można dokonywać na portalu zrzutka.pl. Potrzeba 50 tys. zł na wkład własny OSP, aby jednostka mogła liczyć na dofinansowanie.Teraz druhowie jeżdżą do pożarów wozem z 1990 roku, który otrzymali " w spadku" po zawodowych strażakach z Biłgoraja. Jelcz był wtedy uszkodzony, w Teodorówce naprawili go własnym sumptem. Metodą gospodarczą przez lata dokonywano także innych przeróbek.

Ale wóz zaczyna się coraz mocniej sypać, rdzewieje, pęka, nawala skrzynia biegów, a przednia szyba wysuwa się z uszczelki. Naprawdę trudno się dziwić, że druhowie z Teodorówki marzą o nowym wozie. 

"Chcemy nieść pomoc ludziom i swoje obowiązki wypełniać z najwyższą starannością dlatego jak na wstępie prosimy o pomoc finansową. Będziemy wdzięczni za każde otrzymane wsparcie" – piszą strażacy na portalu zrzutka.pl.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe