Zamość: Stowarzyszenie "Krok za krokiem" prosi o pomoc w walce z koronawirusem

  • 29.05.2020, 13:55
  • ak
Zamość: Stowarzyszenie "Krok za krokiem" prosi o pomoc w walce z koronawirusem Fot. pixabay.com
Chroniąc siebie, chronimy Was – pomóż nam dalej wypełniać naszą misję – apeluje Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym w Zamościu i prosi o przekazanie środków ochrony osobistej.

Ośrodki "Krok za krokiem" po spowodowanej epidemią przerwie wznowiły swoją działalność. Prowadzić codzienną rehabilitację i zajęcia z osobami niepełnosprawnymi musi zachować wszelkie rygory bezpieczeństwa. A do tego potrzeba bardzo wielu materiałów: maseczek, rękawiczek, preparatów dezynfekujących. To bardzo kosztowne. Stąd apel o wsparcie.

Stowarzyszenie liczy na pomoc w zaopatrzeniu w jednorazowe maseczki, przyłbice, rękawiczki i płyny dezynfekujące.

Ci, którzy byliby gotowi pomóc, powinni telefonować pod nr: 84 627 14 38 lub 608 247 039.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamoscianka
Zamoscianka 30.05.2020, 20:23
Wstydem jest wynoszenie środków ochrony przez pracowników dla potrzeb swoich i rodzin a zarazem proszenie ludzi dobrej woli żeby pomogli niepełnosprawnym.
mieszkaniec
mieszkaniec 30.05.2020, 13:52
mysle ze miasto Zamosc wraz z wladzami powinno to zapenic zeby ani rodzice ani dzieci i ludzie ktorzy tam pracuja nie musieli sie tym martwic...wstyd dla rządzących zeby ludzie sie ciagle na takie rzeczy zrzucali
Co znaczy dac
Co znaczy dac 30.05.2020, 21:17
To stowarzyszenie a nie placówka miasta. Jest gorzej ale taka to forma.

Pozostałe