W UPZ wybrali rektora

  • 29.05.2020, 08:00
  • roh
W UPZ wybrali rektora
Andrzej Samborski będzie ponownie rektorem Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

 Wybory rektora UPZ na kadencję 2020-2024 odbyły się w poniedziałek 25 maja. Jedynym kandydatem na to stanowisko był dr hab. Andrzej Samborski, który zamojską uczelnią kieruje od 2016 roku.

 – Chciałem podziękować za zaufanie, jakim obdarzyli mnie studenci i pracownicy uczelni, powierzając to zaszczytne stanowisko. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się dobrze układała, a Senat Uczelni i inne jej organy będą wspierały mnie w działaniach ku temu, by nasza uczelnia była nadal uczelnią wiodącą w regionie. Chciałbym, aby UPZ nadal się rozwijała i wszelkie plany mogły zostać zrealizowane – powiedział po wyborze rektor Andrzej Samborski.

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xyz
Xyz 30.05.2020, 08:33
Artykuł mówi sam za siebie "bo nie było innego kandydata". Nie było bo to stanowisko było już od dawna obsadzone...

Pozostałe