Zamość: Bliżej obwodnicy (TYLKO W GAZECIE)

  • 27.05.2020, 06:08
  • AP
Zamość: Bliżej obwodnicy (TYLKO W GAZECIE)
Zatwierdzono program inwestycji dla zachodniej obwodnicy Zamościa. Daje on zielone światło do przygotowania i prowadzenia prac projektowych lubelskiemu oddziałowi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Na inwestycję trzeba poczekać jednak kilka lat.

19 maja program inwestycji dla obwodnicy Zamościa w ciągu drogi krajowej nr 74 zatwierdził, składając swój podpis na dokumencie, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Odbyło się to w zamojskim ratuszu w obecności wicepremiera Jacka Sasina, prezydenta Andrzeja Wnuka, wiceministra Rafała Webera, dyrektora GDDKiA Mirosława Czecha i zamojskich parlamentarzystów z PiS.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
chuch Marcijana
chuch Marcijana 27.05.2020, 08:25
mowa tu o obwodnicy miasta w mieście ?

Pozostałe