Gm. Susiec: Lata nie zmarnują

  • 29.05.2020, 07:03
  • wd
Gm. Susiec: Lata nie zmarnują Niedługo teren za plecami pań z KGW Oseredek zostanie zagospodarowany.
Na razie rośnie tu tylko trawa, ale będą też krzewy i kwiaty. Przed remizo-świetlicą w Oseredku posadzą je panie z tamtejszego KGW. Zdobyły już pieniądze na ten cel.

"Sadzimy, sprzątamy, porządkujemy, w Oseredku lata nie marnujemy" – projekt pod taką nazwą złożyło Koło Gospodyń Wiejskich "Perełki Roztoczańskie" w Oseredku w konkursie "Tu mieszkam tu zmieniam Eko" organizowanym przez Fundację Santander Bank Polska im. Ignacego Jana Paderewskiego. Fundacja przekaże na sfinansowanie pomysłów pań z Oseredka 5 tys. zł. Za te pieniądze gospodynie kupią sadzonki krzewów ozdobnych i innych roślin, kosze na śmieci i grill. W ten sposób urządzą miejsce, w którym będą mogli spotykać się mieszkańcy wsi. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe