Hrubieszów: Pandemia największym hamulcowym (TYLKO W GAZECIE)

  • 26.05.2020, 14:06
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Pandemia największym hamulcowym (TYLKO W GAZECIE) Poprzednia Hrubieszowska Rada Gospodarcza działała od marca 2015 r. do końca poprzedniej kadencji.
Od ponad 3 miesięcy burmistrz Hrubieszowa próbuje powołać radę gospodarczą.

Władze miejskie Hrubieszowa chcą włączyć przedsiębiorców do poszukiwań rozwiązań, które skutecznie złagodzą skutki trwającej już ponad 2 miesiące pandemii. A także przygotowania strategii rozwoju gospodarczego miasta. Na razie nie udało się powołać rady gospodarczej.

Pomysł powołania Hrubieszowskiej Rady Gospodarczej nie jest nowy. Takie gremium doradzające poprzedniemu burmistrzowi Tomaszowi Zającowi działało w poprzedniej kadencji. Obecna burmistrz Marta Majewska była jego zastępcą.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkańka
mieszkańka 14.06.2020, 14:58
Najgorsza partia to PSL podwyższył wiek emerytalny WSTYD I HAŃBA
Pysio
Pysio 29.05.2020, 14:04
Człowieku odpowiedz czy znasz te kobiety.Jezeli tak to masz odpiwiedź jezeli nie to piszesz takie głupoty. Niewiem ile masz lat ale partia przywiziła kiedys sekretarza po dobnie stało sie w starostwie
Kidyba
Kidyba 14.06.2020, 12:43
Jeżeli chodzi o to nieszczęsne starostwo to po tylu latach rządów PSL niewiele się da zrobić w krótkim czasie. Poza tym Pani Symczuk była naturalnym kandydatem PiS i PiR, a co najważniejsze doskonale się sprawdza. To tylko kilku oszołomów chciałoby coś wymieniać, mimo że przez wiele lat siedzieli jak trusie i zajmowali się obsadzaniem stołków. Teraz taki głupek jeden z drugim robi jakieś nieuprawnione porównania powiatu hrubieszowskiego do chełmskiego. A kysz ateistyczna maro nieczysta. XII przykazanie - Budda - jeżeli nie wyszło Ci z XI przykazaniem to tak ci już zostanie będziesz CH na zawsze.
Trauma po PSL
Trauma po PSL 31.05.2020, 11:18
Szkoda tylko że PSL w powiecie dał się zwieść naiwnemu myśleniu jednego z radnych. Będzie srogi odwet. Wszyscy dyrektorzy wydziałów do wymiany.
Zenek J
Zenek J 28.05.2020, 22:06
Ludzie dajcie podziałać i Pani Burmistrz i Pani Staroście. Rządzą dopiero 1,5 roku. Czy w Hrubieszowie zawsze musimy narzekać. Ciągła zawiść, nienawiść, hejt. Jak nie referendum to wniosek o odwołanie. Opamiętajcie się. Raz Wam kwiatki przeszkadzają, drugim razem PR. Co z Wami chcecie ciągle być zaściankiem. Co wami kieruje? Zazdrościcie czy co? Każdy chce być mądrzejszy. Ja ocenię czy Pani Majewska i Symczuk dobrze działają przy końcu kadencji, Jak na razie zarzutów brak.
Całus
Całus 28.05.2020, 18:57
Ja widzę że Pan nie zna sie ani na gospodarowaniu zarzadzaniu nie mowiac o liczeniu. Jeżeli ma pan pod reką dziecko z 2 klasy podstawowej to ono panu podpowie że Pan Józef K. ma za mało głosów żeby rządzić. Widzę że nie ma sensu z panem rozwijać dialogu bo nic pan nie rozumie także z tego co dzieje sie w miescie.
Bunio
Bunio 28.05.2020, 09:55
Po ciul potrzebna ta rada jak to sami swoi co oni mogą tu wnieść oprócz korzysci dla samych siebie. Same rady które nic nie dają tylko znajomych Pani burmitrz klakierów do poparcia w następnych wyborach. To miasto zanika bez rozwoju i sadzenie kwiatkow ludziom chleba nie da. To całe zarzadzanie miastem o d..ę rozbić z takimi głowami. Nie ma gospodarza dobrego i miasta za chwile nie bedzie bo tonie w dlugach. A jest antena 5G no tak toż miasto musi sie rozwijać.
dług miasta
dług miasta 14.06.2020, 10:47
Bunio -100% racji. PR-em niewiele się zdziała. Tak przestraszona jest że za 3 lata straci stołek że zwalcza wszelką konkurencję.
gospodarz
gospodarz 28.05.2020, 17:42
A mi się właśnie moja burmistrz podoba i kwiatki też i wszystkie ulice, które się robią w mieście. a mi się wydaje, że miastem to trzeba zarządzać a nie gospodarzyć bo gospodarz to na roli, no i za miedzą może niedługo będzie Józef K. to będzie znowu gospodarzył jak ostatnie 16 lat. każdy wójt to gospodarz w naszym powiecie, hektarów niemało i tak gospodarzą że aż gminy to krainy mlekiem i miodem płynące :)

Pozostałe