Zamość: Dla kogo stypendia sportowe? (TYLKO W GAZECIE)

  • 26.05.2020, 16:15
  • tomt
Zamość: Dla kogo stypendia sportowe? (TYLKO W GAZECIE) Fot. pixabay.com
Dwudziestu dziewięciu zamojskich sportowców otrzymało stypendia za medale i wyniki osiągnięte w ubiegłym roku. Ogółem miasto Zamość wydało na ten cel niemal 70 tysięcy złotych brutto.

Z ogłoszenia podpisanego przez prezydenta Andrzeja Wnuka dowiadujemy się, że najwyższa kwota nagrody w skali roku wynosi 3950 zł, najniższa natomiast 1490 zł. Wśród beneficjentów znalazło się osiemnastu zawodników Agrosu, cztery pływaczki Orki, trzej reprezentanci Sorgi, dwóch przedstawicieli ZKK Karate Kyokushin oraz po jednym z UKJ Legion i AKSON "Krok za krokiem". Pod względem dyscyplin sportowych najwięcej jest sztangistów i sumitów (po 6), łuczników (5), pływaków (4) i lekkoatletów (3). Stawkę stypendystów zamykają dwaj karatecy, jedna zapaśniczka, judoka i zawodnik bocci. W sumie miasto Zamość przeznaczyło na ten cel 69 920 zł.

Pełna lista stypendystów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe