Przygotowaliśmy dla Was nową Kronikę Tygodnia

  • 25.05.2020, 18:28
  • Kronika Tygodnia
Przygotowaliśmy dla Was nową Kronikę Tygodnia
Minął tydzień, a więc nie może być inaczej i we wtorek (26 maja) znów ukaże się Kronika Tygodnia. Tego numeru naprawdę nie możecie przegapić. O czym piszemy?

>>>> Ruszamy z głosowaniem w naszym konkursie "Bądź Eko w Zamościu". Co trzeba zrobić, by sięgnąć po atrakcyjne nagrody?

>>>> Podpisy zebrano, ale część z osób podobno chce je odwołać. Takie rzeczy dzieją się w Zwierzyńcu w związku ze stanowiskiem w sprawie LGBT.

>>>> Burmistrz Hrubieszowa i Biłgoraja zaśpiewali w akcji Hot16Challange. Nominacji nie przyjął prezydent Zamościa. Jak rapują samorządowcy?

>>>> Jest pomysł na to, jak chronić rolników przed suszą. 

>>>>  Pierwsze Komunie Św. w diecezji zamojsko-lubaczowskiej zostały przełożone na październik. Ale biskup ogłosił, że mogą być też organizowane wcześniej.

>>>> Nie wszystkim rodzicom podobają się zmiany, jakie chce wprowadzić zamojskiego dyrektor MDK-u. O co chodzi?

>>>> Zwolnienia w ZOO i niejasna sytuacja w MZK to tylko niektóre skutki koronawirusa.

>>>> Wiemy już, kiedy wreszcie powstanie kąpielisko na Huczwie w Hrubieszowie.

>>>> W cyklu "Zamojskie ulice" tym razem zapraszamy na podróż przez dziesięciolecia po ulicy Wiejskiej.

>>>> Jak wypadli mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego i tomaszowskiego w opisach XIX-wiecznych etnografów i żurnalistów? To naprawdę ciekawe!

>>>> Nasza Ekstraklasa ma tyle wspólnego z piłkarską jakością, co "Czterej pancerni i pies" z... prawdą historyczną. O tym w nowym felietonie Tomka Tomczewskiego.

To jedynie ułamek tematów z nowej Kroniki Tygodnia. Dużo, dużo więcej w papierowym i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe