Burmistrzowie rapowali w łańcuszku (TYLKO W GAZECIE)

  • 26.05.2020, 05:15
  • Mariusz Parol
Burmistrzowie rapowali w łańcuszku (TYLKO W GAZECIE)
Burmistrzowie Hrubieszowa i Biłgoraja pomogli i zarapowali, przy okazji promując swoje miasta.

Burmistrz też człowiek, a nie napompowany urzędas. Czasem jest poważny, a czasem mniej. W żadnym wypadku nie jest to mój wkład w rozwój polskiej muzyki. To raczej mała cegiełka pomocowa. Złamałam nałożony na mnie w rodzinie zakaz śpiewania – tak burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska, komentuje swój udział w #Hot16Challenge.

#Hot16Challenge jest ogólnopolską akcją muzyczną. Po raz pierwszy w 2014 r. zainicjował ją raper Karol "Solar" Poziemski. Wyzwanie polega na nagraniu materiału wideo z tzw. "szesnastką". Rapujący pod dowolny beat (podkład muzyczny w utworach hip-hopowych) deklamuje 16 wersów dowolnego tekstu. Po czym nominuje do podobnego wyzwania innych. Nominowani mają 72 godziny na podjęcie wyzwania. W 2014 r. na #Hot16Challenge odpowiedziało ponad 200 raperów i raperek, w tym czołowi przedstawiciele krajowej sceny. Wtedy #Hot16Challenge był jednym z najpopularniejszych hasztagów w mediach społecznościowych.

 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Mariusz Parol

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
taka
taka 28.05.2020, 17:48
Oj biedaki żal wam d...ściska, że właśnie i do roboty i do lansu ? Tylko tutaj anonimowo możecie wylewać swoją frustrację.
Olo
Olo 26.05.2020, 16:18
Otóż to! Lans i tyle.
astana
astana 26.05.2020, 13:09
Żeby tak jeszcze do roboty była uzdolniona...

Pozostałe