Zamość: 440 lat minęło – Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza do konkursu

  • 25.05.2020, 07:00
  • ak
Zamość: 440 lat minęło – Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza do konkursu
Do 8 czerwca można zgłaszać swoje prace na konkurs artystyczny "440 lat minęło", organizowany przez Młodzieżową Radę Miasta Zamość. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

"Celem konkursu jest pokazanie otaczającego nas Zamościa i promowanie młodych artystów. Twórczość artystyczna jest doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu, służącym rozwojowi osobowości dzieci i młodzieży, a także odkrywaniu talentów wśród dzieci niepełnosprawnych" – wyjaśniają organizatorzy.

Do konkursu można zgłaszać prace plastyczne, fotograficzne i literackie. Tematem wszystkich ma być Zamość, ale pokazany poprzez architekturę, jako wolność, szkoła, miłość czy podróż. Dzieła młodych twórców będą oceniane w kilku kategoriach wiekowych. W konkursie mogą brać udział dzieciaczki od 4 roku życia, ale również osoby pełnoletnie (do 22 roku życia).

Prace należy nadesłać lub dostarczyć na adres: ul. Rynek Wielki 13 22-400 Zamość (Biuro Obsługi Interesanta - skrzynka), elektronicznie: [email protected] lub na fanpage na Facebook’u Młodzieżowej Rady Miasta Zamość. Tak też znajdują się szczegóły regulaminu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe