Hrubieszów: Nastolatka doradzi pani burmistrz

  • 25.05.2020, 06:03
  • ak
Hrubieszów: Nastolatka doradzi pani burmistrz Fot. facebook.com/Marta Majewska
Nastoletnia Małgorzata Pitus została powołana przez burmistrz Hrubieszowa Martę Majewską na jej pełnomocnika do spraw młodzieży.

"Zdanie młodych mieszkańców jest dla mnie niezwykle ważne dlatego, aby wsłuchiwać się w Wasze opinie, słuchać pomysłów powołałam Waszą koleżankę i rówieśniczkę Małgosię Pitus na swojego Pełnomocnika do spraw młodzieży. Będzie Waszym głosem" – napisała na swoim facebookowym profilu Marta Majewska.

Młoda pani pełnomocnik jest uczennicą II klasy w Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Burmistrz Majewska uważa, że to "wspaniała, niezwykle skromna i dojrzała w swoich poglądach dziewczyna".

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kontra
kontra 25.05.2020, 22:24
Pani burmistrz reklamuje restaurację, Bardzo ciekawe...
Misiek
Misiek 25.05.2020, 15:04
Przypomina to sytuację z listy PiSiewiczow, kiedy to były wojewoda powołał doradcę ds. młodzieży, a po ustawowej likwidacji takich stanowisk szybko stworzył etat Zastępcy Dyrekrora w jakiejś inspekcji wojewodzkiej, człowiek który ledwo skonczył studia. Po zmianie wojewody człowiek został p.o. Dyrektora Delagatury LUW.
Pomimo szczytnego celu, historia pokazuje niestety zły przyklad powoływania takich osób. Oby się nie powtórzyła!
Jan
Jan 25.05.2020, 14:55
Widzę ,że panie zamieszkują już we wspólnym gospodarstwie domowym siedząc przy jednym stoliku w restauracji?
Karol
Karol 25.05.2020, 14:29
Redi ustalmy jedno,licealistka ładniejsza.
Redi
Redi 25.05.2020, 09:40
Burmistrz wygląda na młodszą od licealistki 😁

Pozostałe