Krynice: Sfotografuj swoje roztoczańskie drzewo

  • 24.05.2020, 16:00
  • red.
Krynice: Sfotografuj swoje roztoczańskie drzewo Fot. pixabay.com
Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach przypomina o zbliżającym się ostatecznym terminie nadsyłania prac na konkurs fotograficzny "Moje roztoczańskie drzewo".

"Pokażmy światu, jak piękne, niezwykłe i potrzebne są nasze drzewa. W ten także sposób przyczynimy się do globalnego nurtu, który może spowolnić destrukcję człowieka... Zachęcamy do udziału zwłaszcza młodzież" – piszą organizatorzy w zaproszeniu do udziału w konkursie.

Swoje prace mogą do GOK w Krynicach wysyłać zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści; dzieci, młodzież i dorośli. Będą oceniani w dwóch kategoriach wiekowych. Każda osoba może zgłosić maksymalnie trzy swoje zdjęcia. Ich skan wraz z kartą zgłoszenia (w załączniku poniżej) należy wysyłać na adres: [email protected] w tytule maila wpisując: II KONKURS FOTOGRAFICZNY - MOJE ROZTOCZAŃSKIE DRZEWO.

Partnerem konkursu jest prestiżowy dla fotografów Fotoklub RP. Organizatorów wspiera także Lokalna Grupa Działania Roztocze Tomaszowskie oraz wójt gminy Krynice.

Organizatorzy czekają na prace do końca maja.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe