Pożar w Szczebrzeszynie. Nie żyje 61-letni mężczyzna

  • 23.05.2020, 06:14
  • ak
Pożar w Szczebrzeszynie. Nie żyje 61-letni mężczyzna Fot. pixabay.com
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w piątek, 22 maja w Szczebrzeszynie. W pożarze mieszkania zginął mieszkający w nim 61-letni mężczyzna.

Pożar w wielorodzinnym budynku na ul. Zamojskiej wybuchł ok. godz. 17. Wezwani na miejsce strażacy zajęli się gaszeniem ognia. W trakcie akcji znaleźli zwęglone zwłoki mieszkającego w tym lokalu mężczyzny.

– Policjanci wraz z prokuratorem wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Na miejscu zdarzenia obecny był również biegły z zakresu pożarnictwa. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego zdarzenia – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Spalił się pokój i kuchnia. Zniszczeniu uległ też jeden ze znajdujących się poniżej lokali. Straty sięgnęły 70 tys. zł. Według strażaków przyczyną mogło być zaprószenie ognia. Akcja gaśnicza trwała ponad 5 godzin. Wzięły w niej udział 4 zastępy zawodowej straży pożarnej oraz jednostki OSP z Wielączy, Niedzielisk i Zwierzyńca.

To już drugi w tym tygodniu tragiczny w skutkach pożar w powiecie zamojskim. W Krzaku w swoim domu zginęła 80-letnia kobieta >>>> ZWŁOKI STARSZEJ PANI LEŻAŁY NA ŁÓŻKU.

Więcej o tym zdarzeniu w najbliższym numerze Kroniki Tygodnia.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe