Zamość: Jest elegancko. Schronisko dla bezdomnych po remoncie

  • 22.05.2020, 11:00
  • ak
Zamość: Jest elegancko. Schronisko dla bezdomnych po remoncie Fot. UM Zamość
Przeszło 1,3 mln złotych kosztował zakończony niedawno gruntowny remont Schroniska dla bezdomnych im. św. Brata Alberta w Zamościu.

Inwestycję zrealizował samorząd przy wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego, który na to zadanie przyznał miastu Zamość ponad 640 tys. zł dotacji. Prace od sierpnia zeszłego roku do końca marca br. prowadziło Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marcin Trepko.

Jak wygląda teraz schronisko? Jest w nim przebudowana łazienka, położono też nowe posadzki oraz instalację kanalizacyjną, a wodociągową, elektryczną i centralnego ogrzewania przebudowano. Ponadto cały obiekt został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, zamontowano podjazd i windę.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czytelnik.
czytelnik. 22.05.2020, 16:51
a czy poszanują, jak to w życiu jeden doceni drugi zdewastuje.

Pozostałe