Zamość: Uczniowie Społeczniaka już mają indeksy na AGH

  • 21.05.2020, 08:00
  • ak
Zamość: Uczniowie Społeczniaka już mają indeksy na AGH Fot. Wikimedia Commons/Andrzej Otrębski
Silna grupa uczniów I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im Unii Europejskiej w Zamościu z powodzeniem startowała w tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady "O diamentowy indeks AGH".

Piotr Łukasiewicz został finalistą I stopnia z matematyki (op. Maria Bubiłek), a także III stopnia z fizyki (op. Andrzej Mazurkiewicz). Z kolei Emil Łasocha ma tytuł I stopnia z matematyki (op. M. Bubiłek), a Jakub Szumowskijest finalistą I stopnia z geografii (op. Dorota Wituch).

Indeksy na krakowską AGH zapewnili sobie także, zostając finalistami III stopnia, w dziedzinie matematyki i fizyki: Wojciech JasińskiWeronika PiotrowskaZuzanna Kotlińska, a z fizyki: Jakub RudnikMateusz Tkaczyk oraz Andrzej Nieścior.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe