Zamość: Zgarną nagrodę? Uczniowie III LO w ogólnopolskiej olimpiadzie

  • 20.05.2020, 11:00
  • ak
Zamość: Zgarną nagrodę? Uczniowie III LO w ogólnopolskiej olimpiadzie
Uczniowie III Liceum ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida zostali nominowani do nagrody Złotego Wilka w ogólnopolskiej olimpiadzie "Zwolnieni z teorii".

Polega ona na tym, że młodzi ludzie realizują projekty społeczne, zdobywając przy tym nowe umiejętności. Projekt zamojskich licealistów zatytułowany "Plastic made pages" dotyczy segregacji i odzyskiwania tworzyw sztucznych.Nad przedsięwzięciem pracowali: Maciej DudaMilena SzuwaraOskar Świstowski i Eryk Brodowski. Podsumowanie olimpiady zaplanowano na przełom maja i czerwca.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
a propo
a propo 21.05.2020, 09:26
propo sprzątania to nadal jest sporo do zrobienia na terenie zamojskiego zalewu, sporo butelek szklanych i plastikowych wzdłuż przybrzeżnych szuwarów i pomostów w częsci wędkarskiej, nawet chyba jakas felga z dala od brzegu
Paweł
Paweł 21.05.2020, 09:19
brawo Milena

Pozostałe