Odmrażanie HOSiR-u

  • 21.05.2020, 07:00
  • par
Odmrażanie HOSiR-u
Od tego tygodnia w Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji będzie mogło trenować więcej sportowców niż w czasie przerwy spowodowanej epidemią. Park linowy i ściana wspinaczkowa nadal pozostaną zamknięte.

Od 18 maja na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie mogło trenować więcej zawodników niż do tej pory. 

 – Na stadionie, boiskach otwartych i półotwartych (szkolne, wielofunkcyjne, typu orlik) oraz skateparku, będzie mogło jednocześnie przebywać maksymalnie 14 osób plus 2 trenerów. Do tej pory limit wynosił 6 zawodników i jeden trener. Na pełnowymiarowym boisku piłkarskim obecny limit wynosi 22 osoby i 4 trenerów. Jednocześnie będzie możliwość podzielenia boiska pełnowymiarowego na dwie części. Wówczas na każdej połowie będzie mogło w tym samym momencie przebywać 16 osób i 3 trenerów. Przy podziale pełnowymiarowego boiska należy zachować 5-metrową strefę buforową – tłumaczy Marek Watras, dyrektor HOSiR w Hrubieszowie.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe