Waldemar Kołcun walczy z hejtem! (TYLKO W GAZECIE)

  • 21.05.2020, 05:42
  • tomt
Waldemar Kołcun walczy z hejtem! (TYLKO W GAZECIE) Waldemar Kołcun (na zdjęciu z Moniką Skinder) uważa, że wiele osób zazdrości mu sukcesów w narciarstwie i wrotkarstwie.
Na FB Grupy Oscar Tomaszów Lub. pojawiło się oświadczenie trenera Waldemara Kołcuna. Odnosi się ono do hejtu skierowanego w stronę klubu i szkoleniowca. A w tle całej historii jest koronawirus, którego... nie było.

W zacytowanych wypowiedziach czytamy m.in.: "pomimo zakazów wrotkarze/narciarze i trener W. Kołcun organizowali treningi i zebrania z zawodnikami, tą sprawą ma się zająć prokurator, COVID-19 został przywieziony z Warszawy przez wrotkarzy, nie idźcie na stadion pokopać w piłkę i na Siwę Dolinę biegać bo teren został zakażony przez wrotkarzy, doszło do sytuacji, że karetka zabrała zawodnika ze stadionu, trener W. Kołcun objęty został kwarantanną (...)".

 O ustosunkowanie się do tych słów poprosiliśmy szkoleniowca tomaszowskich wrotkarzy.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nnbw
Nnbw 21.05.2020, 11:42
Jakich zamojskich, jak chodzi o tomaszowskich?

Pozostałe