Tomaszów Lubelski: Leśnicy szpitalowi

  • 23.05.2020, 13:06
  • wd
Tomaszów Lubelski: Leśnicy szpitalowi
Leśnicy przekazali szpitalowi w Tomaszowie Lubelskim urządzenie do dekontaminacji pomieszczeń Aerosept-500.

Sprzęt dla szpitala przekazali 7 maja zastępca dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie Piotr Mróz i nadleśniczy Nadleśnictwa Tomaszów Leszek Dmitroca. Urządzenie kupiono ze środków zebranych przez Stowarzyszenie "Leśnicy dla Polski" oraz dobrowolnych składek wszystkich nadleśnictw lubelskiej RDLP. 

Leśnicy mają nadzieję, że uda im się zebrać fundusze na zakup drugiego tego typu urządzenia, które przekażą do szpitala w Puławach. Informacje o zbiórce można odnaleźć na stronie internetowej Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr
Piotr 14.07.2020, 16:55
Jak tam trafisz to docenisz ...
Czego oczywiście Ci nie życzę
pacjent
pacjent 24.05.2020, 12:01
Mąż żonie daje, ciekawe czy potrzebny ten sprzęt?

Pozostałe