Zamość, Biłgoraj: WORD wznowił egzaminy (TYLKO W GAZECIE)

  • 19.05.2020, 14:42
  • Leszek Wójtowicz
Zamość, Biłgoraj: WORD wznowił egzaminy (TYLKO W GAZECIE) Od 11 maja znowu można zdawać egzamin praktyczny w WORD.
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu wznowił egzaminy na prawo jazdy wstrzymane z powodu epidemii koronawirusa. Jak teraz będą wyglądały?

WORD w Zamościu i jego oddział terenowy w Biłgoraju były przez prawie dwa miesiące nieczynne. Od 4 maja znowu można zdawać tam egzamin teoretyczny na wszystkie kategorie, a od 11 maja – praktyczny.

– Dla maksymalnego zachowania bezpieczeństwa egzamin teoretyczny przeprowadzany jest w grupach do 4 osób – mówi Marcin Kulig, p.o. dyrektor WORD w Zamościu. – Co godzinę sale są dezynfekowane. Mamy oddzielne miejsca dla osób przychodzących na egzamin teoretyczny, praktyczny oraz dla tych, którzy na przykład chcą się zapisać na któryś z egzaminów.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe