Zwierzyniec: Czy Rudka zastąpi Echo? (TYLKO W GAZECIE)

  • 19.05.2020, 11:24
  • bn
Zwierzyniec: Czy Rudka zastąpi Echo? (TYLKO W GAZECIE)
Zwierzynieccy radni miejscy chcą pomóc miejscowym przedsiębiorcom. Na sesji, która odbyła się 14 maja, podjęli decyzję o przedłużeniu terminu płatności rat podatku od nieruchomości. Rozmawiano także o kąpielisku nad miejscowymi stawami Echo.

Płatności podatkowe za maj i czerwiec będzie można uregulować do końca września. Wcześniej jednak należy złożyć w tej sprawie odpowiednie oświadczenie w zwierzynieckim magistracie. Radni zdecydowali o przekazaniu powiatowi zamojskiemu 130 tys. zł na budowę chodnika przy drodze powiatowej w Kosobudach. 

Podjęto także uchwałę w sprawie ustalenia kąpielisk w gminie Zwierzyniec na 2020 r. Wprawdzie po staremu znalazła się w nim plaża i kąpielisko przy malowniczych stawach Echo na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Jednak wdrożono pewne środki ostrożności. Gdyby okazało się, że tak jak w 2019 r. zabrakłoby w stawach Echo wody, kąpielisko zostanie urządzone na miejscowym zalewie Rudka. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Trzewik
Trzewik 20.05.2020, 07:33
Oczywiście sołtysowa wskazała chodnik w Kosobudach jako sprawę nadrzędną dla wypoczywających w Zwierzyńcu. Gratulacje.

Pozostałe