Zamość: Kto pokieruje szpitalem?

  • 20.05.2020, 06:00
  • AP
Zamość: Kto pokieruje szpitalem?
Będzie kolejny konkurs na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Do 11 maja można było składać oferty na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Zgłosiła się tylko jedna osoba. 

– Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, jeżeli do konkursu nie zgłosiło się co najmniej dwóch kandydatów, podmiot tworzący ogłasza nowy konkurs w okresie 30 dni od dnia zakończenia postępowania w poprzednim konkursie – informuje Remigiusz Małecki, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. 

Od 21 lutego br. p.o. dyrektora szpitala "papieskiego" jest Marta Węgrzyn-Bąk.

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 20.05.2020, 21:41
Już widać że brakuje gospodarza. Wolna amerykanka, każdy robi co chce.

Pozostałe