Zamość: Zmiany w pogotowiu i WORD (TYLKO W GAZECIE)

  • 19.05.2020, 09:00
  • AP
Zamość: Zmiany w pogotowiu i WORD (TYLKO W GAZECIE)
Damian Miechowicz, który przez ostatnie 5 lat był dyrektorem wydziału turystyki i promocji zamojskiego magistratu, od 1 maja pełni obowiązki dyrektora Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu. Nowego p.o. ma też WORD w Zamościu.

Jak informuje Remigiusz Małecki, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, Zarząd Województwa Lubelskiego powierzył Damianowi Miechowiczowi pełnienie obowiązków dyrektora stacji na okres nie dłuższy niż 3 miesięcy, do czasu powołania dyrektora.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 22.05.2020, 01:54
W treści artykułu jest błąd. Powinno być "Jak kłamie Remigiusz Małecki", a nie "Jak informuje"... Cały ten konkurs będzie ustawiony pod tego powołanego p.o. bo na jego stanowisko w UM równiez ogłoszono konkurs, więc pewnym jest że tam nie wróci!
Zmc
Zmc 19.05.2020, 18:11
Tym ludziom nie dałbym nawet wiadra Gnoju dopilnować, a co mówić o takich Fuchach.
Rangun
Rangun 19.05.2020, 15:53
Państwo PIS!!! Podła zmiana w całej okazałości!

Pozostałe