Zamość: Voucher przed podróżą

  • 22.05.2020, 06:00
  • AP
Zamość: Voucher przed podróżą Joanna Liberadzka-Duras: Akcja promocyjna "Wybierz Voucher – Twoja podróż zaczeka!" trwa. Zapraszamy.
W Zamościu ruszyła akcja promocyjna "Wybierz Voucher – Twoja podróż zaczeka!". Jej celem jest wsparcie branży turystycznej. Dotychczas zgłosiło się 10 obiektów noclegowych. Akcja trwa.

Osoby chcące przyjechać do Zamościa, będą mogły wykupić pobyt w hotelu, motelu lub kwaterze prywatnej teraz, a z pobytu skorzystać w dowolnym czasie po zakończeniu pandemii – wyjaśnia Joanna Liberadzka-Duras, dyrektor zamojskiego centrum informacji. Dodaje, że kwaterodawcy mogą się jeszcze zgłaszać.

 – Cały czas przyjmujemy vouchery od zamojskich przedsiębiorców. Ich oferta prezentowana jest na portalach społecznościowych Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu, Zamość – Twierdza Otwarta, Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, a także na stronach internetowych Polskiej Organizacji Turystycznej. Do 13 maja zgłosiło się 10 obiektów noclegowych z Zamościa. Zapraszamy wszystkich kwaterodawców do udziału w akcji, a turystów zachęcamy do kupowania voucherów bezpośrednio w obiektach noclegowych i wsparcia branży turystycznej miasta Zamość – zachęca dyrektor Liberadzka-Duras.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe