Nowy numer Kroniki Tygodnia już gotowy

  • 18.05.2020, 19:06
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia już gotowy
Od wtorku, 19 możecie w kioskach i punktach sprzedaży pytać o nowe wydanie Kroniki Tygodnia. O czym piszemy tym razem?

>>>> Możemy już pójść do fryzjera, kosmetyczki i coś zjeść w restauracji albo wypić kawę w kawiarni. Ale jest kilka zasad, bez których to nie będzie możliwe.

>>>> Na Zamojszczyźnie, przybyło bezrobotnych, najwięcej w Zamościu i powiecie zamojskim.

>>>> O 28 zwiększyła się w ciągu tygodnia liczba osób, które w województwie lubelskim pokonały koronawirusa. Liczba zakażonych wzrosła o 21 nowych przypadków.

>>>> Co z wakacjami? Rozmawiamy o tym z właścicielką biura podróży.

>>>> Była szansa, że w Jacni ruszą roboty za ok. 4 mln zł. Na razie tak się nie stanie. Dlaczego?

>>>> Kadrowe roszady w Zamościu. Dyrektor od promocji szefuje w pogotowiu. Szef WORD ma etat w zakładach zbożowych.

>>>> Władze Tomaszowa Lubelskiego chcą rozwiązać straż miejską. Porządku pilnuje tam już tylko komendant, ale i on wybiera się na emeryturę.

>>>> Radni powiatu hrubieszowskiego zdecydują, czy odwołać starostę. Jeżeli "za" zagłosuje tylko PSL, Maryla Symczuk zachowa stanowisko.

>>>> W cyklu "Zamojskie ulice" piszemy o ul. Gustawa Daniłowskiego, przy której działał m.in. legendarny sklepik Zofii Malinowskiej.

>>>> 85 lat temu zmarł marszałek Józef Piłsudski. Uroczystości żałobne trwały tydzień. Jak to wyglądało w naszym regionie?

>>>> O co chodzi z hejtem wobec klubu Grupa Oscar Tomaszów Lub. i trenera Waldemara Kołcuna. W tle jest koronawirus, którego... nie było.

To tylko część tematów. Znacznie więcej znajdziecie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe