Zamość: Veolia wspomaga szpital

  • 18.05.2020, 15:00
  • red.
Zamość: Veolia wspomaga szpital Fot. Veolia
Firma Veolia Wschód wsparła szpital im. Papieża jana Pawła II w Zamościu.

W piątek (15 maja) przedstawiciele spółki dostarczyli do szpitala przyłbice ochronne. Wykonał je z własnej inicjatywy, na prywatnej drukarce 3D, Mateusz Dudek, pracownik Veolii. Użył materiałów udostępnionych mu przez firmę.

Przypomnijmy, że Veolia już wcześniej zapewniała pomoc zamojskim szpitalom. W kwietniu do placówki na ul. Peowiaków dostarczono 100 litrów płynu do dezynfekcji rąk i powierzchni, 100 szt. atomizerów oraz 300 szt masek wielokrotnego użytku. 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ErDe
ErDe 19.05.2020, 00:01
Veolia już chyba kolejny raz pomaga szpitalom w walce z wirusem. Inni mogliby brać przykład bo w szpitalach nie przelewa się
Adam S.
Adam S. 18.05.2020, 16:32
Gdyby nie priv firmy to byłoby słabo... Dzięki :)

Pozostałe