Zamość: ZOO znów otwarte! Sprawdźcie ważne zasady

  • 18.05.2020, 13:51
  • ak
Zamość: ZOO znów otwarte! Sprawdźcie ważne zasady Fot. Wikimedia Commons
Od jutra, 19 maja ponownie otwarty zostanie Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu. Będzie można go zwiedzać, ale z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Planując wizytę w ZOO trzeba się liczyć z tym, że na teren ogrodu wejdzie maksymalnie 400 osób. Z tym, że żyrafiarnię w tym samym czasie zwiedzac może 4 gości, a małpiarnię 10, zaś pawilon dużych drapieżników, terraria i akwaria – 25 osób. Do odwołania zamknięta pozostaje motylarnia, w której nie można stosować dezynfekcji.

Otwarta zostanie wyłącznie kasa główna przy ul. Szczebrzeskiej. Bilety mają być sprzedawane od godz. 9 do 16, a cały obiekt będzie czynny godzinę dłużej. Jeśli to możliwe, za bilety należy płacić kartą. Przed wizytą, w dniu na który jest planowana, należy dokonać rezerwacji, telefonując pod nr 84 639 34. 

Spacerując po ZOO należy pamiętać o zachowaniu 2-metrowego dystansu od innych osób, z wyłączeniem tych, z którymi się mieszka. Oczywiście każdy zobowiązany jest do używania maseczek i dezynfekowania dłoni przed wejściem na teren ogrodu i do każdego z pawilonów. 

Dyrekcja ogrodu przypomina też o zakazie palenia na całym terenie. Informuje też, że zamknięte pozostaną place zabaw w ZOO.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zzz123
Zzz123 18.05.2020, 17:49
Nie 19 lipca a 19 maja

Pozostałe