Hot16Challange2: Nominacje dla Witolda Paszta i ZPiT Ziemi Hrubieszowskiej

  • 18.05.2020, 09:00
  • red.
Hot16Challange2: Nominacje dla Witolda Paszta i ZPiT Ziemi Hrubieszowskiej Fot. facebook.com/zpitzh.official
Akcja ma coraz większy zasięg. W ramach Hot16Challange2 nominacje otrzymał właśnie Witold Paszt wraz z grupą Vox oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej.

Nagranie krótkiego utworu zaproponował tym artystom zamojski skład hip-hopowy Znowu Mam Studio. Ich piosenkę już można obejrzeć na kanale YouTube.

Przypomnijmy, że kilka dni temu nominację otrzymał również prezydent Zamościa Andrzej Wnuk. Samorządowiec nie zdecydował się jednak na udział w akcji. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Całą akcję zapoczątkował  raper Solar - Karol Poziemski, polski raper związany z wytwórnią SBM Label. Jest to już druga edycja wyzwania. Polega na nagraniu w 72 godziny od nominacji 16 wersów na wybrany przez siebie temat. W tej edycji celem jest też zbiórka pieniędzy na serwisie siepomaga.pl pod hasłem Beef z koronawirusem #hot16challenge. Na wskazane tam konto wpłacono dotychczas powyżej 2,6 mln zł.

W akcję włączyło się wiele, wiele osób: raperów, także wykonawców innych gatunków, aktorów, ale również polityków. W ostatnim czasie głośno było o wersji Hot16Challange nagranej przez prezydenta Andrzej Dudę.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe